Ima internet sve radi super ali imam jeden problem nemogu da izadjem sa MSN-nom na net.Prijavljuje gresku Error code 80048820 i Extedent Eeror code 80048412.kaza da ga mozda blokira Firewall iskljucim skroz firewall al opet nista.Probao sam sa MSN 7.5 i 8.0 reinstalirao al isto.Stavio sam i novi sistem i opet nista. Svaki predlog dobro dosao.POZZZZ
Šala. Istina, ne znam ni čemu služi, kao niko od mojih ortaka koji se bave kompjuterima, ali biće da je problem u tome što moraš da imaš legalnu kopiju Windows-a sa svim `zakrpama` da bi to funkcionisalo. Ne bi se džaba zvalo MicroSoft Network. BTW, zaista, čemu služi to? Šta ima tamo što ne možeš da nađeš na netu preko Googla ili ne znam čega?? Uf, evo Marfijeve potvrde... .)
`Lakše je postavljati glupa pitanja nego ispravljati glupe greške.` Marfijev zakon
Imas problem sa portom za MSN. Malo mi je idiotski da ti je ukinut ovaj vazan port. Kakav internet imas? Jel ti je nekada radio MSN? Jel si prosao registraciju kroz Sign up for a Windows live ID?
Provajder je Beogrid.Imao sam MSN na PTT a sad nece ni na PTT-u ni Beogrud-u(isto se ponasa na oba provajdera).Na drugim racunaraima radi moj MSN a kod mene nece ni drugi a ni ovaj moj. Sad sam(mozda) video gde pravi problem al neznam da ga rasim. Kad me odbije izbaci mi onaj prozor gde prijavi gresku.Kliknem na opciju Traubleshoot TEST RESULTS IP,...OK DEFAULT GATEWAY - -OK IE s OFFLINE SETTINGS - -NIJE STIKLIRANO HOSTS FILE - -OK DSN - - OK PROXY SERVER - - OK KEY PORTS - - OK E sad sta je IE s OFFLINE SETTINGS to mi je bilo stiklirano dok je radio MSN a sada nije stiklirano.
:: MSN je messenger, korisna spravica :: E, jbg, skraćenica za to je, koliko znam, MSGR, a ne MSN (MicroSoft Network - ima ona ikonica sa leptirom). No, dobro, ja nisam mislio na messenger...
Proveri da li je Internet Explorer u offline modu - otvori ga,File - Work offline,ako je stiklirano,klikni jednom i ugasices offline mod. Za svaki slucaj idi u Control panel-internet options- programs i pritisni Reset web settings. Poz.
Broj postavljenih tema: 60383. Broj poslatih odgovora: 647294. Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.