Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Telefoni: mobilni, fiksni, ...
Kako zabraniti dolazne pozive?
STRANA 1 OD 1
2m4Y Kako zabraniti dolazne pozive? 12.12.2007. 17:00 T6954

status: user
broj poruka: 2351
Pozdrav svima,

imam jedan mali problem, postoje neki brojevi koji me naprosto uznemiravaju pa me zanima kako im zabraniti dolazni poziv na Nokia 6131 i 6233 modelima, predpostavljam da je na oba telefona isti nacin ako imaju tako nesto?

Unapred hvala...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pajsgudgud blacklist 12.12.2007. 17:30 #35697

status: user
broj poruka: 3738
Ne znam da li su ti modeli symbian ili ne.Za symbiane imaju programcici koji sprecavaju tj izbacuju obavestenja pozivaocu o zauzecu veze ili ne dostupnosti korisnika.O tome sam citao pre pola godine pa se nesecam imena programa.Neko mi je spomenuo i gore navedenu black listu ali nisam video ni na jednom aparatu tako nesto pa nemoj drzati da to postoji.Jedini nedostatak programa je sto nisu u mogucnosti da zaustave prvo zvono koliko se secam kao i stizanje poruke.Pogledaj na mobilnom svetu ili nekom specijalizovanom sajtu bilo je dosta reci o tome.
Na kraju uvek mozes da prijavis te brojeve operateru.
a sta ti ja znam...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Za to ne znam 12.12.2007. 17:31 #35698

status: user
broj poruka: 5696
ali mozes obavestiti dobavljaca usluga (Telekom, Telenor, Vip). Oni onda na zahtev prate i upozoravaju klijenta koji te uznemirava a nakon toga i iskljucuje. Tako sam ja uradio pre par godina an 064 kada me je neko stalno cimao a nije se obracao kada se javim. Dakle, korisnciki servis kazes broj pa potom podneses pismeni zahtev i on to kada isprate slede sankcije


- R a v e n L o r d -

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gman call barring 12.12.2007. 18:56 #35707

status: user
broj poruka: 1111
se zove opcija
s tim da ti treba kod koji se verovatno moze dobiti od operatera
nisam bas siguran kako to sljaka kod nas


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
sSHarK Wa.co: 12.12.2007. 18:58 #35708

status: user
broj poruka: 989

1. pRRedji na SyNbian Phones - Nokia 6120 Classic 175e = dzzaba!
2. inastaliRRai HandyBlacklist - blockiRRa ka.co poziwe ta.co & SMS
3. uzziwai...

* nema pRRwog zwona, samo ti na sec. zaswetli ekRRan...


Not 4 Every1...
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Equinoxe Re: 12.12.2007. 20:55 #35713

status: user
broj poruka: 12056

Predpostavljam da si mislio da zabraniš pojedinačne pozive, a za to ti je najbolji odgovor dao SHARK69. Ako te neko smara, maltretira, dosada je, nekulturan je.....a takvih u Srbiji ima bar 2 miliona, upucaš ga u Black list i dođi `vamo. Ako se dosad nije naučio manirima ne moraš to da trpiš, samo add to black list.

Možeš da podesiš eventualno da u programu vidiš ko je zvao i kad. Zašto bi se ti štrecao dal će neko da zazvoni.

Ako si mislio na sve pozive, baci tel u offline. Turn off dugmence jednom i offline.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Moj predlog... 12.12.2007. 22:34 #35725

status: user
broj poruka: 7760
Moj predlog je da se javis na svaki taj poziv i spustis slusalicu, ekonomija ce da ucini svoje (uspostava veze i prvi minut cirka 7 dinara bez obzira koja je mreza u pitanju). Jedini je bedak sto su ove nase telekomunikacione barabe uvele taksu i za javljanje na poziv.

A imas i onu varijantu sa profilima pa njih stavi u profil koji neces da koristis a njima neka se ukljucuje neka od onih nasih standardnih poruka kad ti neko skace po ganglijama tipa zili mi ruka, rimtu ti tuki et...

Uredno se izvinajvam svima na gore navdedenim opste narodnim izrazima iznetim u afektu, posto znam kako to izgleda i nije prestalo sve dok nism poceo na te brojeve da saljem poruke tipa mali/mala napasi mi se spermica ko Popaj spanaca... etc...

Laku noc Srbijo ma gde i ma kolika bila !!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60282. Broj poslatih odgovora: 646160.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs