Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Zanimljive Internet adrese
Beogradjani, pomoc oko parkinga...
STRANA 1 OD 1
perrakojot Beogradjani, pomoc oko parkinga... 01.04.2024. 16:11 T69226

status: user
broj poruka: 988
Sutra u ranim jutarnjim casovima dolazim poslovno u glavnu policijsku upravu u Despota Stefana, vreme dolaska i odlaska moraju biti veoma tacni, a nikada nisam dolazio tu i zanima me gde je najbolje parkirati automobil na vise sati, mozda i dnevna karta dolazi u obzir... Naglasak stavljam da mi je najbitnija bezbednost automobila i da se uvek moze naci parking mesto, i da je sto blize policijskoj upravi... Imate li preporuku... Vreme dolaska bi bilo oko 7h ujutro...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Beogradjani, pomoc oko parkinga... 01.04.2024. 21:36 #681631

status: user
broj poruka: 18941
Зонирано је свуда око мупа, има и зона3 у ДимитријаТуцовића, или Чарли Чаплина, ако ти је мало 3 сата, има oдмах поред Лидл, који се плаћа дебело након првог сата, нема у близини паркинг да станеш и не размишљаш, то је мало даље. Кад бих то хтео, стао бих испод панчевца, има бесплатан паркинг код продавница где је окретница буса.

Овако баш око те локације тешко се сналазе и Београђани за место, а камо ли неко из унутрашњости. Саветовао бих ти мало даље да се паркираш и лепо пешке одеш.

“La debilidad no está en nosotros, es lo que tenemos afuera”.

:: Sutra u ranim jutarnjim casovima dolazim poslovno u glavnu policijsku upravu u Despota Stefana, vreme dolaska i odlaska moraju biti veoma tacni, a nikada nisam dolazio tu i zanima me gde je najbolje parkirati automobil na vise sati, mozda i dnevna karta dolazi u obzir... Naglasak stavljam da mi je najbitnija bezbednost automobila i da se uvek moze naci parking mesto, i da je sto blize policijskoj upravi... Imate li preporuku... Vreme dolaska bi bilo oko 7h ujutro..
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
shkomi LIDL 02.04.2024. 08:43 #681632

status: user
broj poruka: 844
Da je najblize, da je sigurno i da moze ceo dan, to je parking LIDLa ugao Cvijiceve i 29og.
E asd da kosta, kosta. I sigurno uvek ima mesta

3700x
Aorus x570 elite
Gigabyte RTX2070 Super
2x16gb HyperX fury
Samsung 970 EVO
WD Gold 8tb
Seasonic 750W Focus Gold


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Parkiras gde ti najvise odgovara 02.04.2024. 10:54 #681635

status: user
broj poruka: 9386
Ne platis parking..
Vratis se kuci, odes na sajt Parking servisa, vidis da ti je izdata dnevna karta od 1900 din. Platis je u roku od 7 dana sa 50% popusta i za 850 dinara imas parking 24h.
Ako imas Parking servis aplikaciju, onda ce ti stici odmah obavestenje o izdatoj karti i preko nje mozes odmah i da platis.
Ne postoji jeftinije i bezbednije parkiranje za preko 5h. Garaze su ti dosta skuplje.
Ja tako radim kada mi treba parking za ceo dan.
Sto se bezbednosti tice, ne brini. Niko ti nece ukrasti auto. Da je to problem ja bih kupovao novi auto svaki dan. Meni za 30 godina voznje po Bg nikada niko nije obio auto.

I9-13900K/RYUJIN II 240/64GB/Z790/RTX3090/1TB 990 Pro/Hydro PTM Pro 1200W/H5 Elite/ROG Swift PG349/Dell S2721DGFA/Logitech K280e/Deathadder v.2/AKG K72

PS4 Slim/Logitech G923/Wheel Stand Pro DeLuxe V2/Turtle Beach STEALTH 600 V2

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
perrakojot Hvala drugari 02.04.2024. 17:02 #681636

status: user
broj poruka: 988


Ja vec bio, obavio sta sam imao, ispolagao sve i bio medju najboljima u klasi( da se malo pohvalim) :) a parkirao sam jedno 500m dalje, zona od 3 sata max( mislim da je ulica bila Takovska), gde sam odmah ukucao 3 poruke i odmah dobio 3 sata parkinga. 5 minuta pre isteka treceg sata mi stigne poruka da mogu da ostanem i cetvrti sat ali po specijalnoj ceni od 140 dinara za taj cetvrti sat. Uplatio sam ga jer sam znao da zavrsavam za 45 minuta, i tako je bilo... stigao sam taman pred istek cetvrtog sata i sve me kostalo ispod 300 dinara. Inace Vmarc hvala za savet, isti savet sam dobio od kolege Beogradjanina kad sam vec usao na polaganje ispita, da se plati pola kazne za 850 dinara i eto dnevni parking tamo gde inace nije dozvoljen za prihvatljivu cenu...Od sada cu tako raditi kad budem dolazio na duze od 3 sata.. Jos jednom hvala svima...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Hvala drugari 02.04.2024. 23:48 #681637

status: user
broj poruka: 18941
Први пут чујем то за четврти сат, интересантно, не знам кад су то увели, није било раније.

“La debilidad no está en nosotros, es lo que tenemos afuera”.

::
::
:: Ja vec bio, obavio sta sam imao, ispolagao sve i bio medju najboljima u klasi( da se malo pohvalim) :) a parkirao sam jedno 500m dalje, zona od 3 sata max( mislim da je ulica bila Takovska), gde sam odmah ukucao 3 poruke i odmah dobio 3 sata parkinga. 5 minuta pre isteka treceg sata mi stigne poruka da mogu da ostanem i cetvrti sat ali po specijalnoj ceni od 140 dinara za taj cetvrti sat. Uplatio sam ga jer sam znao da zavrsavam za 45 minuta, i tako je bilo... stigao sam taman pred istek cetvrtog sata i sve me kostalo ispod 300 dinara. Inace Vmarc hvala za savet, isti savet sam dobio od kolege Beogradjanina kad sam vec usao na polaganje ispita, da se plati pola kazne za 850 dinara i eto dnevni parking tamo gde inace nije dozvoljen za prihvatljivu cenu...Od sada cu tako raditi kad budem dolazio na duze od 3 sata.. Jos jednom hvala svima..
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladarko Odavno su uveli četvrti sat u zelenoj. 03.04.2024. 01:45 #681638

status: user
broj poruka: 4228
Mislim da ima i treći u žutoj zoni.

Ono što je važno je da se četvrti sat ne može odmah ukucati kao prva 3 sata, već tek nakon isteka trećeg.

Pozdrav!

Vlada

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Odavno su uveli četvrti sat u zelenoj. 03.04.2024. 08:54 #681639

status: user
broj poruka: 18941
Хвала на информацији, обично не потрошим више од 2 сата, па зато и не знам.

“La debilidad no está en nosotros, es lo que tenemos afuera”.

:: Mislim da ima i treći u žutoj zoni
::
:: Ono što je važno je da se četvrti sat ne može odmah ukucati kao prva 3 sata, već tek nakon isteka trećeg
::
:: Pozdrav
::
:: Vlad
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
perrakojot Re: Odavno su uveli četvrti sat u zelenoj. 05.04.2024. 14:50 #681660

status: user
broj poruka: 988
Ja sam taj cetvrti sat ukucao 3 minuta PRE isteka treceg sata, jer sam 5 minuta pre isteka treceg sata dobio sms obavestenje da mi omogucuju i cetvrti sat po ceni od 140 dinara, tako da verovatno da moze i ranije da se ukuca, ali samo 5 minuta ranije pre isteka treceg sata... U svakom slucaju ispod 300 dinara za 4 sata parkiranja je bolje nego 850 dinara ` kazne` :)


:: Mislim da ima i treći u žutoj zoni
::
:: Ono što je važno je da se četvrti sat ne može odmah ukucati kao prva 3 sata, već tek nakon isteka trećeg
::
:: Pozdrav
::
:: Vlad
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646126.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs