Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Telefoni: mobilni, fiksni, ...
sajt za fonove
STRANA 1 OD 1
gman sajt za fonove 12.10.2023. 23:42 T69106

status: user
broj poruka: 1111
polupao juce skoro 5god star honor 9X, sve sto meni treba od fona
ok, moze brzi chipset (cpu/gpu, vise rama, ali bez diranja portova, iskreno portovi za sluske, mem card, dual sim, usb3 su mi mnogo bitniji od cpu/gpu/ram/rom)
volim male telefone, full hd, sve to je taj honor stari, i sad mi je fav asus zenfone, ali necu da dajem novce za novi, a tesko nalazim polovan ovde u srbiji, porucivanje iz inostranstva je suludo na cifru do 200e, toliko sam spreman dati, za polovan, 9X sam kupio nov, placao 2god, standard, oko 100k din je kostao nov (ne secam se tacno sad vise, secam se da su mi nudili lite, a ja zapenio za X, norm, jel), i na kraju umesto 1000din racun, taj vise ne postoji, sad 1800din, imate sve gospodine, neograniceno
ugl, racun da placam preko 1000din, i to mi je puno, ja sve obavljam onilne, i koristim a1 400din mesecni plan, meni sasvim dosta, ponavljam, svu komunikaciju, osim poziva obavljam besplatno
ja sam od onih kojima stvari meni sluze, a ne obrnuto, ne zelim da robujem parcetu tehnike, mozda je to nekom smesno, ali ja jednostavno necu da bacam novce na gluposti, i ova 3070ti sto sam zadnje pazario su baceni novci,i 2070ti je sasvim ok, ok, tu nisam puno dodao (citaj, neko je debelo platio moju bivsu 20-ku, samj e toliko ponudio)
iphone XS mi je ok, iako mator, ali prealzenje sa google na apple walled garden is not my deal, na androidu mogu romove do prekosutra..
tako a ako ima neko neki predlog, di da vidim, hvala unapred
p.s. znam sve uobicajene sajtove, zenfon izgleda niko usrbiji nema, slicno je bilo kad sam kupovao prvu lumia-u, kako dobar fon bio..sad je sat, oled za to sluzi majstorski
hvala


ulsi
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micika988 ... 14.10.2023. 11:18 #680286

status: user
broj poruka: 1996
slobodno predji na jojfon, progledaces, (kazu) sve radi savrseno, cak i kada krene da fecera vise vajfaj signala i pregrejava se, podrska je izuzetno azurna i oma izbacuju `novi update`, valjda nesto sa onim prethodnim nije bilo na mestu pa da se revansiraju, kakvi crni romovi i cackanje os-a, to je prevazidjeno, kajnji korisnik treba samo da tupka prstom po ekranu i lista `masne slikovnice`, pardon magazine, u potrazi sa ledecim dopamin fixom (btw, testiran je s22 i s23 i nisam nesto preterano odusevljen (prosledjeno dalje), s10 je ostavio bolji utisak sa 512GB interne + 512GB microsd, valjda se vode logikom, manje daje vise, iako evro stoji zakucan zadnjih x godina, a cene idu samo gore, mozda je doslo vreme da se pretumbaju prioriteti `neophodnih` kupovina)


`The aim of public education is not to spread enlightement at all. It is
simply to reduce as many individuals as possible to the same safe level,
to breed a standard citizenry, to put down dissent and originallity.`


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
operator re 14.10.2023. 14:24 #680288

status: user
broj poruka: 4230
Iskreno S10 je i meni ostavio najbolji dojam od telefona. Noviji Samsung A54, S22 i S23 ultra mi nisu donijeli ništa, a oduzeli su mi pristup kineskim, indijskim, indonežanskim stranicama, plus kad nešto kupuješ iz Indije,Pakistana, KIne ili Indonezije, ne možeš izvršiti plaćanje preko MasterCard-a, već kreneš da platiš i samo vrti telefon u nedogled, dok istu kupovinu na Xiaomi RN 8 Pro, RN 10 Pro i 13 možeš završiti odmah, kao i na Honor 50, dok na 70 i 90 ne radi plaćanje. Samo kad stavite kineski ili indijski ROM-ove radi plaćanje
Pozitivna osobina da ljudi stalno preispituju svoja znanja i da u skladu sa tim funkcionišu je osobina velikih ljudi. Mali se i onako zadovolje osrednjošću.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gman upravo 15.10.2023. 21:34 #680301

status: user
broj poruka: 1111
kupujem nov fon jer sam ovaj polupao napokon, 4,5god je trejao, tad sam ga uzeo jer je honor 9x bio najmanji fon, sa prilicno dobrim hw, tako da iphone ne dolazi u obzir, za ovog iznad, za te novce ljudi usrbiji kola teraju, ja bih bike kupio za te novce mozda ili nesto tako PRAVO, a fon, 200e dajem za fon, i da sam milijarder..
mislim i ovaj sto imam radi sve, nema 5G, dosta mi je 200-300Mbps, ekran je lcd, mala bat, i sl.. tosu neki razlozi svakao da uzmem nov, a vidm i da 6.7` nije puno vece od mog trenutnog svakodnevnog fona, on je 16cm/6.3`, s tim da ima bar-ove iznad i ispod ekrana, popunjenost ekranom je mozda 60-70%, kod novih je i preko 80, ako ne i 90%, sto opet meni ne pase, imam vece sake, krupnije, i diram ekran slucajno, etc, etc
ima za 200-300e i novih fonova, honor, xiaomi, kinezi ugl, sa savim zadovoljavajucim specifikacijama


ulsi

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gman NE 15.10.2023. 21:46 #680302

status: user
broj poruka: 1111
mislim da `trolas`
nadam se
u apple garden ja ne zalazim, likovi serijski ili na koji god nacin autentifikuju delove fona, nemos ga ni opraviti vise bez njih, stoka jbna, ali svojima to rade, tako da, mos misliti, vecina sveta je android ionako, samo oni teraju kurac, meni win8/10 za fonove bio najbolji ikad (nokia lumia telefoni, 935 sam nosio godinama pre ovog 9x honora, tad su imali bezicno punjenje, nije samo citaca otiska bilo, kamera ubedljivo najbolja, i dns 8Mpix mos koristiti, ogroman senzor, 3x slabiji hw i fon radi kao sat, posle ga ms usrao..). daju ti usb3, ogranice na 2 na obicnim, i samo na pro modelima mos koristiti vise snage/struje i celih 10Mbps, sto je standard usb3 (bar 5Mbps, ne mora pci passtrough i sl.), i onda ce svi ameri da kupe pro, sa vise mem, jos 200e po stepenu, na kraju, iphone 15pro, sa max mem kosta skoro 2000 dolara, to samo budale mogu kupovati, dns kartica od 1/2TB kosta 10-12e..apple dodatnih 256GB storage-a na bilo cemu naplacuje po 200 dolara, jooj,samo se nerviram od ovaca


ulsi

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
operator re 16.10.2023. 08:48 #680315

status: user
broj poruka: 4230
U Srbiji ako hoćeš da posluješ sa SNS, LSV ili SPS idiotima, koji su vlasnici 99% firmi koje uvoze opremu za mobilne, mobilne telefone ili računarsku opremu na veliko, za bilo šta ozbiljnije, ako nemaš iphone 14 pro max verziju telefona, stoka neće da radi posao. To im je statusni simbol, jebo ih otac nenormalni.

Pozitivna osobina da ljudi stalno preispituju svoja znanja i da u skladu sa tim funkcionišu je osobina velikih ljudi. Mali se i onako zadovolje osrednjošću.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gman bravo, da 16.10.2023. 20:11 #680328

status: user
broj poruka: 1111
ofc, potpuno si u pravu za ljude koji imaju svoje misljenje, individue smo svi zapravo, ali bar 80% ljudi su ovce
a sto kazes za sns, sreca pa ne nosim XS, taj fon imam, kao u kuci, nije bas moj, ali bih ga mogao mositi, necu samo zato sto je iphone, a sto ti kzes, ionako nije dovoljno, mora 13 pro vrv biti
i najgluplja stvar ikad, cuka koju moras puniti svaki dan, ja nosim automat, nis spec, tisot, kostao 300-400e, ni jednom nije stao, dovoljno je da ga samo malo drmnes i radi tri dana na `prazan` feder, imam tu cuku vec 15god, mozda i vise, to sam tad resio i kraj, moj cuka radi zauvek, a apple skuplji od tisot auto ccuke, mora das puni svaki dan, i kad pitas ljude sta koriste od funkcija njih 99% samo gleda vreme, a cuka uzasna, komad aluminijuma, od 200g ili koliko je vec sat tezak
ako mogu citizen i seiko, i brojne druge marke cuka das mere sa apple-om u rucnim satocvima, apple bi bio ispod zemlje, a svi ostali u oblacima, kinezi za 10e izmedju. cak i cuka na bat traje tri god, a ovo se puni svaki dan, idiotluk


ulsi

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micika988 ... 17.10.2023. 05:35 #680331

status: user
broj poruka: 1996
ti automatici bi trebali imati neku bateriju u sebi koja obicno crkava posle 15-20god. analogno `boljim` solarnim ekvivalentima, mada cenim da vecina mobitela kada im se izbace/iskljuce `wifi/gsm` kartice i ukljuci nocni rezim/battery saver-i i sl. drzace bar 7 dana kao casovnik/budilnik, koliko ce decenija rada izvuci zavisi od korisnika do korisnika

________________________________________
btw
`Ignorance is not bliss. it causes suffering.`
https://docdro.id/MBgt22s


`The aim of public education is not to spread enlightement at all. It is
simply to reduce as many individuals as possible to the same safe level,
to breed a standard citizenry, to put down dissent and originallity.`


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
IvanNo1 Klik 26.10.2023. 13:20 #680387

status: user
broj poruka: 454
Baci pogled ovde pa prilagođavaj uslove pretrage:
https://www.gsmarena.com/results.php3?nYearMin=2021&nHeightMax=160&chk35mm=selected&sNumberSIMs=1&idCardslot=2
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gman gsmarena 27.10.2023. 20:33 #680395

status: user
broj poruka: 1111
pa tu prvo gledam, ali hvala svakako
mobilni svet je kpija arene, bukv

@micika988, ma ne treba batm, meni cuka nije stala od kad ssam je kupio, veruj mi, dovoljno je da ga pomeris samo malo i proradi, probao sam bar jednom da mu`ispraznim`feder, to je danima trajalo, stajao je, nisam ga nosio uopste, ni dirao, na kraju kad je stao, ja ga uzmemu ruku i proradi odmah, i najmanji pokret navija feder, jako osetljiv sistem, a cuka, norm, do 100m u vodu, cak ima i gauge za pritisak, neka kao pomorska verzija..a kazem sat je totalno obican, tamna oodloga i skazaljke sa raijumom, svetle u mraku..heh


ulsi

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60281. Broj poslatih odgovora: 646156.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs