Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Zanimljive Internet adrese
mp3 download
STRANA 1 OD 1
sawitch mp3 download 02.10.2023. 10:27 T69097

status: user
broj poruka: 667
Gde skidate valjan mp3 kvalitet? Hocu da nabacam u telefon muzike.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
luja-88 RE: 02.10.2023. 12:49 #680232

status: user
broj poruka: 1621
Ne znam gde, ali znam da je pogrešno koristiti mp3.

Mp3 format je nastao isključivo da bi se sačuvao prostor na disku, dok je u današnje vreme to najmanja (najjeftinija) problematika.

Ako želiš kvalitet, ono što treba da tražiš je muzika u FLAC/AIFF ili sličnom formatu, bez gubitaka.

Kompletni albumi sigurno mogu da se nađu po torentima, a za pojedinačne pesme stvarno nemam ni najmanju ideju gde bih tražio.

Ako akcenat nije na kvalitetu, onda ti možda i preuzimanje sa YT obavlja posao (JDownloader i gomila drugih online/offline alatki imaju mogućnost preuzimanja samo zvučnog zapisa u određenom formatu, umesto kompletnog A/V snimka).
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pajsgudgud Stari dobri soulseek 02.10.2023. 13:42 #680233

status: user
broj poruka: 3738
Da ne ulaziim u to da li je za telefon bolji mp3 ili Flac (da li telefon mode kvalitetno da reprodukuje isti i da li imas slusalice koje mogu da ti naprave razliku u kvalitetu).

Ja koristim ovo:

https://www.slsknet.org/news/node/3662

p2p, gomila soba, arhaican izgled i uglavnom nadjem sve sto mi treba.

support normality

GA B450 Gaming X, AMD Ryzen 2600, Kingston 16GB @3466Mhz r.a.m, Samsung evo 840 120gb, WD 500Gb, RX580, Chieftec modular 750W.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
krkub Re: Stari dobri soulseek 02.10.2023. 19:33 #680234

status: user
broj poruka: 1007
Soulseek ne mora da mu odgovara ako traži neku ultra-komercijalu (nije čovek bio jasan).
Ako ne znaš šta hoćeš, @sawitch, slsk nije za tebe.
Takođe, u slsk-u moraš da daješ da bi uzimao (share folder moraš imati). Qt verzije slsk-a imaju automatski ban, ako detektuju da ne šeruješ ništa.
Starije to nemaju. Ali drugi korisnici uvek mogu da te nanjuše, i ćao... Nema skidanja.

Moj glas ide za Soulseek, ako ti to odgovara. Meni da, preko 20 godina već :)

Kada nađeš šta hoćeš, vidi se i bitrejt, veličina, format, svi relevantni podaci fajla. Kao i eventualni broj skidača pre tebe.
Nekad je tu bio i DC++, ali iskreno nemam pojma da li još uvek uopšte i postoji. Slsk mama :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Antilohije Re: Stari dobri soulseek 02.10.2023. 20:30 #680235

status: user
broj poruka: 684

Kako promeniti download folder u soulseek optionsu? Meni nece, nego je stalno na default c-users-username-documents -soulseek downloads...

:: Da ne ulaziim u to da li je za telefon bolji mp3 ili Flac (da li telefon mode kvalitetno da reprodukuje isti i da li imas slusalice koje mogu da ti naprave razliku u kvalitetu)
::
:: Ja koristim ovo
::
:: https://www.slsknet.org/news/node/366
::
:: p2p, gomila soba, arhaican izgled i uglavnom nadjem sve sto mi treba
::
:: support normalit
::
:: GA B450 Gaming X, AMD Ryzen 2600, Kingston 16GB @3466Mhz r.a.m, Samsung evo 840 120gb, WD 500Gb, RX580, Chieftec modular 750W.
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 03.10.2023. 08:04 #680236

status: user
broj poruka: 12785
FLAC nikome ne treba ako nema slušalice ili zvučnike od 1000+ evra. Razlika u kvalitetu izmedju 320kbps MP3 fajla i FLAC-a ne može da se primeti na prosečnom telefonu, i FLAC fajlovi zauzimaju u proseku 10 puta više mesta.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pajsgudgud Re: Re: Stari dobri soulseek 03.10.2023. 08:40 #680237

status: user
broj poruka: 3738
E to je malo bangavo uradjeno...u svakom slucaju ne znam napamet.

Mogul da proverim tek veceras kada dodjem kuci.

Probaj par puta, nabosces jednom :), negde postoji opcija za download folder i samo navedes putanju i save. Dal bese UI settings ili tako nesto.

support normality

GA B450 Gaming X, AMD Ryzen 2600, Kingston 16GB @3466Mhz r.a.m, Samsung evo 840 120gb, WD 500Gb, RX580, Chieftec modular 750W.

::
:: Kako promeniti download folder u soulseek optionsu? Meni nece, nego je stalno na default c-users-username-documents -soulseek downloads..
::
:: :: Da ne ulaziim u to da li je za telefon bolji mp3 ili Flac (da li telefon mode kvalitetno da reprodukuje isti i da li imas slusalice koje mogu da ti naprave razliku u kvalitetu)
:: ::
:: :: Ja koristim ovo
:: ::
:: :: https://www.slsknet.org/news/node/366
:: ::
:: :: p2p, gomila soba, arhaican izgled i uglavnom nadjem sve sto mi treba
:: ::
:: :: support normalit
:: ::
:: :: GA B450 Gaming X, AMD Ryzen 2600, Kingston 16GB @3466Mhz r.a.m, Samsung evo 840 120gb, WD 500Gb, RX580, Chieftec modular 750W.
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
sawitch ... 03.10.2023. 09:32 #680238

status: user
broj poruka: 667
Da, meni komercijala igra ulogu, od Silvane do Nirvane. Jedino novu muziku ne varim uopste ali zanrovski sam neodredjen. Od novije volim deep obrade i to je to.

Mislim da cu ipak na neki YT download i konverziju da idem.

Hvala svima!


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Antilohije Re: Re: Re: Stari dobri soulseek 03.10.2023. 18:12 #680239

status: user
broj poruka: 684
Nasao sam, bukvalno prvi button je - set download folder...


:: E to je malo bangavo uradjeno...u svakom slucaju ne znam napamet.
::
:: Mogul da proverim tek veceras kada dodjem kuci
::
:: Probaj par puta, nabosces jednom :), negde postoji opcija za download folder i samo navedes putanju i save. Dal bese UI settings ili tako nesto
::
:: support normalit
::
:: GA B450 Gaming X, AMD Ryzen 2600, Kingston 16GB @3466Mhz r.a.m, Samsung evo 840 120gb, WD 500Gb, RX580, Chieftec modular 750W.
::
:: ::
:: :: Kako promeniti download folder u soulseek optionsu? Meni nece, nego je stalno na default c-users-username-documents -soulseek downloads..
:: ::
:: :: :: Da ne ulaziim u to da li je za telefon bolji mp3 ili Flac (da li telefon mode kvalitetno da reprodukuje isti i da li imas slusalice koje mogu da ti naprave razliku u kvalitetu)
:: :: ::
:: :: :: Ja koristim ovo
:: :: ::
:: :: :: https://www.slsknet.org/news/node/366
:: :: ::
:: :: :: p2p, gomila soba, arhaican izgled i uglavnom nadjem sve sto mi treba
:: :: ::
:: :: :: support normalit
:: :: ::
:: :: :: GA B450 Gaming X, AMD Ryzen 2600, Kingston 16GB @3466Mhz r.a.m, Samsung evo 840 120gb, WD 500Gb, RX580, Chieftec modular 750W.
:: :: ::
:: :: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60282. Broj poslatih odgovora: 646160.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs