Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Telefoni: mobilni, fiksni, ...
Pomoc oko odabira...
STRANA 1 OD 1
srdjanl Pomoc oko odabira... 15.08.2023. 16:25 T69065

status: user
broj poruka: 1493
Istice ugovor u yettel ,i dvoumim se izmedju Xiaomi Redmi Note 12 Pro i Honor 90 Lite.
Tel iskljucivo sluzi poruke ,razgovori,net,ne koristi se za igrice,i naravno po koja fotografija?Ima li ko iskustva sa ova dva modela ili pak neki treci? Hvala
Jos nesto mi nije jasno na sajtu mobilni svet spec Xiaomi redmi note 12 pro 6 gb rama i kamera 50mpx,a na yettel 8 gb rama i 108 mpx u cemu je fora?
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djokosrb ..... 15.08.2023. 18:43 #679969

status: user
broj poruka: 6875
Izmedju ta dva Xiaomi svakako. Od ostalih tu su Samsung A34 i Realme 11 Pro.
Ja bih uzeo Realme zbog dizajna. Nema doduse ultra siroku kameru, mada su na svim ostalim konkurentima tu samo osnovne 8mpx, ali makar su tu.
Samsung A34 ima najbolju softversku podrsku, bice podrzan do androida 17, dakle jos 4 godine. Dok su svi ostali na `samo` 2, taman koliko traje ugovor :) Sa druge strane dizajn kod njega 2018/2019 i za danasnje standarde punjenje od samo 25w bez punjaca u kutiji.

Da ne duzim, zaobidji Honor 90 Lite, nije nivo kao konkurenti i idi poslovnicu pogledaj sta imaju izlazeno od Redmi Note 12 Pro, Realme 11 Pro (ako ga uopste imaju u ponudi) i A34. Koji ti se najvise dopadne taj kupi, u osnovnom sva tri su skoro idenicni od performansi, ekrana, baterije i glavne kamere.

I jos jedan savet, ako ne postoji neki razlog da mora yettel, pogledaj ponudu i u A1. Ovo govorim iz ciste finansijkog aspekta, jer iz mog iskustva sta god sam gledao telefoni u yettelu ispadnu stalno skuplji, nekad i bas osetno uz slican paket.



edit: Videh sad da propustih ovo pitanje oko kamera. Postoje dva modela Redmi Note 12 Pro, 4G i 5G. Samo 5G model gledaj, jaci procesor+bolja glavna kamera.

Dete Partizana


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
srdjanl Re: ..... 15.08.2023. 19:10 #679970

status: user
broj poruka: 1493
Sto se tice mreza,nekako su misljenja podeljena,komsija kaze nikad vise A1 ne znam zbog cega,dosta njih kazu da je A1 povoljnije trenutno.Licno sam u yetelu malo vise od 10 god na post,a broj imam nesto vise od 20 god,nisam vezan,ali ne znam videcu


:: Izmedju ta dva Xiaomi svakako. Od ostalih tu su Samsung A34 i Realme 11 Pro
:: Ja bih uzeo Realme zbog dizajna. Nema doduse ultra siroku kameru, mada su na svim ostalim konkurentima tu samo osnovne 8mpx, ali makar su tu
:: Samsung A34 ima najbolju softversku podrsku, bice podrzan do androida 17, dakle jos 4 godine. Dok su svi ostali na `samo` 2, taman koliko traje ugovor :) Sa druge strane dizajn kod njega 2018/2019 i za danasnje standarde punjenje od samo 25w bez punjaca u kutiji
::
:: Da ne duzim, zaobidji Honor 90 Lite, nije nivo kao konkurenti i idi poslovnicu pogledaj sta imaju izlazeno od Redmi Note 12 Pro, Realme 11 Pro (ako ga uopste imaju u ponudi) i A34. Koji ti se najvise dopadne taj kupi, u osnovnom sva tri su skoro idenicni od performansi, ekrana, baterije i glavne kamere
::
:: I jos jedan savet, ako ne postoji neki razlog da mora yettel, pogledaj ponudu i u A1. Ovo govorim iz ciste finansijkog aspekta, jer iz mog iskustva sta god sam gledao telefoni u yettelu ispadnu stalno skuplji, nekad i bas osetno uz slican paket
::
::
::
:: edit: Videh sad da propustih ovo pitanje oko kamera. Postoje dva modela Redmi Note 12 Pro, 4G i 5G. Samo 5G model gledaj, jaci procesor+bolja glavna kamera
::
:: Dete Partizana
::
::
::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djokosrb Broj mozes da preneses 15.08.2023. 19:26 #679971

status: user
broj poruka: 6875
A npr. za novac koji treba da izdvojis za taj Redmi Note 12 (4g) sto si gledao u Yetelu, mozes uzeti A54 ili za 200 finara vise mesecno Edge 40. Oba telefona klasu il dve (u odnosu na 4g model) iznad Redmi Note 12 Pro. To je 3500-3700 din. mesecno paket + telefon.


Dete Partizana


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djokosrb .... 15.08.2023. 22:04 #679973

status: user
broj poruka: 6875
I kad prenesec broj, 6 meseci ne placas tarifu :)


Dete Partizana


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
phoboskv A1 ako možeš 15.08.2023. 23:02 #679974

status: user
broj poruka: 939
Sve sto je kolega djokosrb napisao apsolutno stoji.
Ja koristim Yettel i mts. Da mi treba telefon sada, presao bih u A1. Najpovoljniji telefoni ubedljivo!

Supruga je relativno skoro presla sa mts-a na A1 i nikakvih problema nema. Plus uzela telefon znatno povoljnije nego sto je isti bio u mts-u, a posebno u Yettelu.


Tell the Spartans, stranger passing by,
that here obedient to their laws we lie

`I`m the best there is at what I do, but what I do isn`t very nice`


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
srdjanl ... 16.08.2023. 10:33 #679977

status: user
broj poruka: 1493
Hvala vam,poseticu A1 radnju da vidim sta nude

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
srdjanl ... 22.08.2023. 20:24 #680018

status: user
broj poruka: 1493

Naravno obisao sam A1 ,jeste povoljnije cene,ali dosta slabija ponuda tel nego u yetelu.....Ne zuri mi se pa cu cekati verovatno i kraj godine,ili dok ne bude tel koji sam hteo (Xiaomi redmo note 12 pro sa jacom kamerom i 8 gb rama).

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
siki069 Kvalitet 23.08.2023. 13:45 #680025

status: user
broj poruka: 326
Mislim da A1 nije po kvalitetu mreže dorastao MTS-u i Yettelu.

Moj izbor bi bio Motorola G72 u Yettelu.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
srdjanl Re: Kvalitet 23.08.2023. 13:53 #680026

status: user
broj poruka: 1493
Hvala na savetu


:: Mislim da A1 nije po kvalitetu mreže dorastao MTS-u i Yettelu
::
:: Moj izbor bi bio Motorola G72 u Yettelu
::
::
::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
uroshnet re 14.09.2023. 20:37 #680103

status: user
broj poruka: 1033
Baci pogled na Poco F5, jeste da ga nema zvanično kod nas kod operatera, ali ima ga po radnjama, daleko bolji telefon od ovih koje si gledao, jeste malo skuplji od pomenutih, ali daleko bolji i ako ne menjaš tel svake 2 godine svakako bolje rešenje. Honor bih zaobišao zbog LCD ekrana, a bacio bih pogled i na Samsung A54 ako su fotke bitne.
Ryzen 2600
CM Nepton 140XL
Kingston HyperX 2x8GB PREDATOR @3400
Kingston A2000 1TB
Seasonic Focus Plus 750 Gold SSR-750FX
MSI RTX 2060 VENTUS



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60281. Broj poslatih odgovora: 646156.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs