Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Procenite koliko vredi ...
Pozdrav
STRANA 1 OD 1
sojkic Pozdrav 03.04.2023. 20:51 T68967

status: user
broj poruka: 216

Dosao sam u posed nekog hardvera, pa se dvoumim da li da to zadrzim i moje da prodam ili da to direktno prodam, komponente su sledece:
1. Maticna Asus ROG STRIX Z270E gaming
2. Procesor I7 7700K
3. Vodeno hladjenje Corsair, mono blok, bakarna osnova za montazu na procesor, montiran je jedan ali mogu dva ventilatora, jedan da uvlaci drugi da izbacuje vazduh (oba ventilatora su u kompletu samo jedan nije montiran.
Ako neko ima neku procenu, ja imam ryzen 7 2700x, vidim da su po testovim tu negde u igrama egal, u video obradi je ryzen bolji, ali imam losiju plocu i vazdusno hladjenje, pa sam sad u dilemi sta, da ovo sto sam dobio dalje prodam ili da prodajem moje a intel zadrzim, malo sam veci fan amd....
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
count Re: Pozdrav 04.04.2023. 08:06 #678912

status: user
broj poruka: 1328
Ja bih ovako.
Prodao bih taj Intel i 2700x i upotrebio pare za 5700x i možda još memorije.

Ryzen R7 5800x. Asus Prime x470 Pro. Arctic Liquid Freezer II 360, 2x8GB Kingston 3600MHz, Asus Rog Rx 570 oc, Samsung 970 evo plus (500GB), Samsung 970 evo (250GB, Adata nvme 1TB,.

::
:: Dosao sam u posed nekog hardvera, pa se dvoumim da li da to zadrzim i moje da prodam ili da to direktno prodam, komponente su sledece
:: 1. Maticna Asus ROG STRIX Z270E gamin
:: 2. Procesor I7 7700
:: 3. Vodeno hladjenje Corsair, mono blok, bakarna osnova za montazu na procesor, montiran je jedan ali mogu dva ventilatora, jedan da uvlaci drugi da izbacuje vazduh (oba ventilatora su u kompletu samo jedan nije montiran
:: Ako neko ima neku procenu, ja imam ryzen 7 2700x, vidim da su po testovim tu negde u igrama egal, u video obradi je ryzen bolji, ali imam losiju plocu i vazdusno hladjenje, pa sam sad u dilemi sta, da ovo sto sam dobio dalje prodam ili da prodajem moje a intel zadrzim, malo sam veci fan amd....
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
eliot sto kaze covek 05.04.2023. 10:13 #678922

status: user
broj poruka: 161
ako mozes rasprodaj to tvoje, plocu i procesor takodje. Memoriju ostavi pa pojuri nesto

https://novi.kupujemprodajem.com/kompjuteri-desktop/polukonfiguracije/ryzen-7-5700x-b550-asus-rog-strix-rasprodaja/oglas/150064924?filterId=2014381944

cena je malo jaca ovde. mozes da uzmes novo za te pare. Ali da imas ideju
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646126.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs