Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Obrada video materijala i zvuka
Repair Video za PC (Windows)
STRANA 1 OD 1
arogan Repair Video za PC (Windows) 27.03.2023. 17:44 T68959

status: user
broj poruka: 533
Obrisala mi se slična tema sa foruma, ne znam kako, ali nisam dobio odgovor pa da ponovim. (do sada mi ni jedna tema nije prosto nestala)
Imam stari snimak sa PC-ja koji ne mogu da otvorim, javlja grešku u bilo kom plejeru. Moguće i da sam ga konvertovao nekim programima, ne sećam se (mislim da je kamera Logicec 110 ili 210, ima nelkoliko godina da sam je bacio zbog kvara), a više i ne koritim Skype od pojave Vibera .....
Na andoidu, u plej prodavnici sam pronašao baš što mi treba `Video Repair Tool (Mp4, Flv). Traži snimak koji je otećen, ali i sličan snimak koji radi (Verovatno upoređuje kodeke i rezoluciju pa izvlači najbolje što može).
Probao sam slično da uradim na laptopu, ali slični programi se plaćaju, na primer Stellar. Pokuša reparaciju, pa kada ne uspe iz prve, traži Advanced Option, pa da unesem sličan fajl koji radi (baš kao na andoidu). Uspe da mi ga oporavi, dozvoli mi da vidim par minuta Preview-a, mnogo se bolje vidi od oporavka na Androidu, ali mi ne da da uradim Save, baca me na sajt za plaćanje.
Da li ima neki sličan program za Windows a da je besplatan ?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Neba DivFix++ 27.03.2023. 18:53 #678842

status: user
broj poruka: 1196
Probaj divfix++. Ne znam da li će pomoći. Javi kako je prošlo.
https://www.divfix.org/
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micika988 ... 27.03.2023. 20:23 #678843

status: user
broj poruka: 1998
malo toga na bilisoftu radi lepo i jos je za dz.

https://github.com/ponchio/untrunc
(For this method you need another video file from the same device which isn`t broken.)
http://superuser.com/a/596402/458848

na bilisoftu se to valjda zove wondershare nesto i radi na slicnom principu

___________________________
https://www.sndup.net/vnpj/


`The aim of public education is not to spread enlightement at all. It is
simply to reduce as many individuals as possible to the same safe level,
to breed a standard citizenry, to put down dissent and originallity.`


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
arogan Re: Neba 27.03.2023. 20:58 #678844

status: user
broj poruka: 533
Antivirus ili nešto drugo mi sprečava Download, pojavi se poruka da nije siguran zip fajl. Probaću ga u krajnjoj nuždi da ga skinem na novoj i praznoj instalaciji akomse ne pojavi ništa drugo u međuvremenu.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vexlord Skini slobodno 27.03.2023. 21:14 #678845

status: user
broj poruka: 1043
Prihvati zaobidji av i to što vrišti na sve živo


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gatekeeper re probaj online 27.03.2023. 21:48 #678846

status: user
broj poruka: 503

https://fix.video
A mozes da izguglas jos ima ih dosta : repair video online
Jedino ako nije bas preveliki fajl za upload

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
arogan Re: gatekeeper 27.03.2023. 22:13 #678847

status: user
broj poruka: 533
Zaboravio sam da napomenem da On Line ne bih zbog veličine fajla, 250 MB, u današnje vreme to čak i nije problem, kad imam Upload 4 Mbps, ali mi j glupo porodične snimke da kačim na Net. Ako ne pronađem ništa za Of Line besplatnu instalaciju (ili izlečenu) moraću On Line, baš ako moram.
Inače, pre postavljanja teme, probao sam najmanje 6 instalacija i sve se ponašaju kao Stellar u uvodnoj temi, Preview lepo radi, ali Save ne da dok se ne kupi.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vexlord Onda upali to 28.03.2023. 10:38 #678848

status: user
broj poruka: 1043


Pusti preview ako moze da odgledad ceo klip i upali desktop recording Imas uz windows imaš uz steelseries moments milion snimača ekrana. Eto offline I bez kupovine

Samo pre nego preview maximize prozor sa videom da bi snimao ceo ekran i da ne moraš posle crop da radiš i dobijaš manju rezoluciju
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Jesi li pokusao da ga otvoris pomocu VLC-a? 28.03.2023. 18:45 #678850

status: user
broj poruka: 10988
Zatim, pokusaj konverziju pomocu SUPER © video konvertera.
Ako ni on ne moze, onda je sigurno rec o ostecenom fajlu.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
arogan re: vexlord 28.03.2023. 19:13 #678851

status: user
broj poruka: 533
Preview mi, kako koji program, dopusti od 10 sec do par minuta a snimak je mnogo, mnogo duži. Ceo snimak sam video na androidu ali u 80% sredine slike se vide pikseli, tako da da mi ni to ne odgovara kvalitetom. Svaki od skinutih rpograma za PC (Windows) mi Preview pokaže odlično, bez gubitaka kvaliteta, ali je kratko.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
arogan Re: tortojed 28.03.2023. 19:15 #678852

status: user
broj poruka: 533
Jedan od nekoliko plejera koje sam probao bio je i VLC, i on pokaže grešku pre početka reprodukcije.
Malo pre sam skinuo Super video konverter i on mi pokaže grešku u fajlu koji mi je Source za konverziju. Kada ubacim sličan ispravan fajl prihvati ga, očigledno oštećene fajlove ne prihvata.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
arogan re: vexlord 28.03.2023. 19:36 #678853

status: user
broj poruka: 533
evo sad probah Wondershare Repairit, prikaže mi Preview celog fajla svih 20 minuta, potpuno istog kvaliteta kao neoštećeni. Za sada ne mogu da provaim kako da dođem do Full Screen-a, ali mi je bitno da mogu da vidim šta hoću....


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
luja-88 Re: Repair Video za PC (Windows) 28.03.2023. 20:36 #678854

status: user
broj poruka: 1621
:: Obrisala mi se slična tema sa foruma, ne znam kako, ali nisam dobio odgovor pa da ponovim. (do sada mi ni jedna tema nije prosto nestala)

Ne znam ni ja šta se dogodilo sa temom, ali pisao sam ti tamo poruku. Sada, kad sam pokušao da je pronađem u svojim odgovorima na forumu, video sam da je nigde nema.

Nego, da se vratimo na problematiku... inicijalno si pronašao onaj `Stellar Repair for Video`, koji ti radi posao, pa zašto prosto ne bi `kupio` punu verziju tog softvera? Poslao sam ti mejl...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vexlord Ako uspevaš da vidiš onda super znaci 29.03.2023. 12:17 #678860

status: user
broj poruka: 1043

Da je popravljivo. Kupovinom programa ne misle ljudi da trošiš 300 eur na licencu nego zna se kako iz Sırbistana ide plaćanje. Verovatno si na mejl dobio. Ako ne može stellar onda taj wonder rokni i eto

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
arogan Re: luja-88 29.03.2023. 13:45 #678861

status: user
broj poruka: 533
Kad sam video da mi je obrisana tema, istraživao sam svoj profil i video da mi je mejl na Profilu kojeg je Supernova ukinula pre pola godine (@vektor.net).
Na Profilu sam ažurirao novi mejl na dan kada sam (ponovo) postavio ovu temu.
Sad sam čekirao novi mejl i vidim tvoju poruku od gde je sve objašnjeno. Hvala, pokušaću večeras ili sutra pa javljam ....

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
arogan Re: luja-88 30.03.2023. 18:53 #678874

status: user
broj poruka: 533
USPELO !
Downloadovo preko torrent-a, sa lekom, disebloavao AV, instalirao, izlečio, enable-ovao AV, proboao Advanced Repair oštećenog snimka pomoću sličnog snimka koji radi, dao mi je opciju i Save i Save As (mogu čak da biram ) pregledao ceo sačuvan smimak, bukvalno istog kvaliteta kao i ostali snimci sa te kamere koji normalno rade.
Hvala i pozzz.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
luja-88 RE: 30.03.2023. 19:50 #678875

status: user
broj poruka: 1621
Nema na čemu.
I super, baš mi je drago što si uspešno oporavio oštećen fajl.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60282. Broj poslatih odgovora: 646160.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs