Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Telefoni: mobilni, fiksni, ...
Spigen ThinFit za Pixel 6 Pro
STRANA 1 OD 1
MACHINE Spigen ThinFit za Pixel 6 Pro 27.02.2023. 20:07 T68944

status: user
broj poruka: 5696
Ako kojim slucajem neko ima Google Pixel 6 Pro imam kvalitetan case (koriscen svega mesec dana) i jos par nekih zastita za staklo na poklon.

Ako nekome treba javite pa da ponesem sa sobom.

Pozdrav


`Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffer
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Spigen ThinFit za Pixel 6 Pro 28.02.2023. 09:51 #678703

status: user
broj poruka: 18944
Ако ћеш да понесеш и Pixel 6 Pro, може и маскица :)

“La debilidad no está en nosotros, es lo que tenemos afuera”.

:: Ako kojim slucajem neko ima Google Pixel 6 Pro imam kvalitetan case (koriscen svega mesec dana) i jos par nekih zastita za staklo na poklon
::
:: Ako nekome treba javite pa da ponesem sa sobom
::
:: Pozdra
::
::
:: `Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffer
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Jbg 28.02.2023. 18:07 #678706

status: user
broj poruka: 5696
Imao sam nezgodu da sam prvi put u zivotu spustio telefon (Pixel 6 Pro) star nekih 9 meseci na krov automobila i od tada ga vise nisam video Tada je imao Carbon fiber masku.

Ode 900e dok si trepnuo :(

`Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffer

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
operator Re 01.03.2023. 03:01 #678712

status: user
broj poruka: 4230
Zato Samsung s23 i da glava boli jače, može i jabuka 14 ka. Po mogućnosti od 2TB. E, onda glava stvarno boli. Šalu na stranu, da li imaš original kutiju i račun za njega? Ako imaš biće nađen u roku od mjesec dana, ako bude uključen na bilo kojoj mreži u Evropi. Vraćen mi Samsung s23, A52s i iPhone 13 pro max. U sva tri slučaja sam locirao telefone, bez obzira što im je softver zamjenjen. Samsung s23 vraćen iz Holandije, Samsung S52s iz Beograda i iPhone 13 iz Bosne iz Banja Luke. Moram da pohvalim brze reakcije policije iz Čuruga, Banja Luke i Roterdama. Primjer gdje policijski sektor još uvijek funkcioniše.
Pozitivna osobina da ljudi stalno preispituju svoja znanja i da u skladu sa tim funkcionišu je osobina velikih ljudi. Mali se i onako zadovolje osrednjošću.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Jbg 01.03.2023. 08:24 #678713

status: user
broj poruka: 18944
Бедак... Не обраћај пажњу на човека (шарлатана) и његове измишљотине.

“La debilidad no está en nosotros, es lo que tenemos afuera”.

:: Imao sam nezgodu da sam prvi put u zivotu spustio telefon (Pixel 6 Pro) star nekih 9 meseci na krov automobila i od tada ga vise nisam video Tada je imao Carbon fiber masku
::
:: Ode 900e dok si trepnuo :
::
:: `Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffe
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad 01.03.2023. 10:40 #678716

status: user
broj poruka: 4753

Čovek devoluiran u majmuna.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
operator Re 02.03.2023. 00:32 #678725

status: user
broj poruka: 4230
imarkovic & alrad
Šta se ljudima desi kad čuju vaše komentare? Ostanu i bez malo mozga što im je ostalo.
@machine
Ako ne možeš ili ne znaš koga kontaktirati za telefon, a imaš račun i kutiju, pomoći ću ti da ti se vrati telefon.
Pozitivna osobina da ljudi stalno preispituju svoja znanja i da u skladu sa tim funkcionišu je osobina velikih ljudi. Mali se i onako zadovolje osrednjošću.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE :) 02.03.2023. 13:04 #678727

status: user
broj poruka: 5696
Imam racun, IMEI brojeve, kutiju. Telefon je verovatno pregazen jer je offline od tog dana (Oktobar 2022). Da je neko upalio uredjaj video bi se na nekoj mrezi. Prijaveljno je policiji nestanak (oni tretiraju kradju iako je izgubljen mojom krivicom ukoliko ga neko uzme a ne javi vlasniku ili policiji)


`Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffer

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vexlord Zato nikad 02.03.2023. 13:29 #678728

status: user
broj poruka: 1043

Ne govoriš ispao ostao krov kola i to nego trgli iz ruke gurnuli i otišli pa ih to dodatno stimuliše da rade posao.

Iako su ga pregazili, prekucali, ima svaki uredjaj svoj jedan broj koji je nedostupan za edit. Poenta je samo u prioritetu kako će da zapnu da ga traže.

Ali s obzirom na vrednost tvog piksela, otišao je u delove 90% neće rizikovati niko.

Pa ja sam mac book air zaboravio u taksiju i locked i sve I offline pa ga nikad nisu našli. Raskupusan i uzeli su neki dinar.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
siki069 Pregažen 02.03.2023. 18:14 #678729

status: user
broj poruka: 326
Softver telefona ili hardver?
Tebi su ukrali telefon sa krova ili su ga ti vozio na krovu?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
blackwolf Re: Pregažen 02.03.2023. 18:43 #678730

status: user
broj poruka: 1472
Prilično sam siguran da je mislio fizički pregažen :D

Black Wolf

:: Softver telefona ili hardver
:: Tebi su ukrali telefon sa krova ili su ga ti vozio na krovu
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Da, fizicki mrtav 02.03.2023. 20:11 #678731

status: user
broj poruka: 5696
Ostavio na krovu, izasao iz garaze i mogao je skliznuti odmah tu ali i 20km dalje, kad sam se vratio nije vise bilo.


`Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffer

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
sSHarK Poklanjam... 02.03.2023. 23:42 #678734

status: user
broj poruka: 989

https://latercase.com/products/galaxy-s23-ultra-thin-case - odviko se od cigli :)


Google Pixel 7

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60281. Broj poslatih odgovora: 646157.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs