Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Programiranje
IM Academy/IM Educated iskustva? *MLM*
STRANA 1 OD 1
Mikishon89 IM Academy/IM Educated iskustva? *MLM* 15.11.2021. 21:29 T68471

status: user
broj poruka: 2413
Pozdrav svima, (nisam pronasao adekvatniju sekciju za kreiranje teme pa sam postavio temu u ovoj sekciji) zanima me da li neko zna nesto iz prve ruke o IM Academy o MLM marketingu... Navodno se uclanis prko nekog vec tamo clana i trebas da platis subcription od jedno 0 (nekad manje nekad vise) i od njih dobijas mentorstvo, prognoze, savete, edukaciju, podrsku itd. itd. o tome kako da binarno trgujes valutama bla bla i samo primenis njihovu semu i eto lakog novca... veoma zvuci lepo hm. da li je ovo neka piramida i o cemu se tacno radi? Hvala!!


http://www.speedtest.net/my-result/6307136832
http://valid.x86.fr/v6q36g

Mikishon
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vexlord Klasicna MLM kombinacija 15.11.2021. 21:38 #673348

status: user
broj poruka: 1043

Clan sshark je bio nekad u tome, mislim da je i dalje tu, ako cita forum javice se.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
neXus2000 ... 15.11.2021. 22:27 #673352

status: user
broj poruka: 3347
Bilo koji MLM ti je nikad veca prevara. Posebno ti koji ti prodaju nista za nesto. U sustini, prodaju ti pricu.
A u svakom biznisu sve ti je prodaja preko price. Sada, da li ta prica nosi sa sobom i neki proizvod ili ne, opet se svodi na ovo prvo.
Ti kad kupujes neku tehniku u regularnoj prodavnici, prodavac ti prodaje pricu u paketu sa cenom proizvoda i cilja na to da kupis sto vise ili skuplje. Naravno, ako je dobar i posten prodavac, nece te prevariti, dok drugi jure fokuse (dodatni kes) i slicno, pa time mogu da ti prodaju i losiji proizvod (npr. odlicna marka, ali losiji panel na TV-u i da ne racunam masovnu proizvodnju svega i svacega, greska u dizajnu, pa se zalomi i neki defektan proizvod).
Bezi od onih koji ti samo prodaju pricu i nista drugo. Sve oko edukacija, saveta i sl. sve to mozes naci i na netu besplatno. A posebno ako krenes da radis kao prodavac, steknes i iskustvo kroz realnu prodaju, jer saznas u padezima to sto prodajes. Bio, prosao, video i skupio iskustvo......bez MLMa only selling stories.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 16.11.2021. 17:58 #673359

status: user
broj poruka: 12785
Piramida šema klasična, sećam se da su se ovde javljali neki kako će `sledeće godine da voze nove BMW mašine` i slične prevare a kad smo ih pitali tad gde su nova kola bilo tuc muc itd.

Ne zaludjuj se glupostima jednostavno... to je čista muljavina zbog koje su mnogi hapšeni.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Mikishon89 re 17.11.2021. 20:06 #673381

status: user
broj poruka: 2413
Hvala... tako sam i mislio, suvise lako zvuci ta zarada da bi bilo realno :) samo sam se zapitao`pa svi bi onda bili bogatasi`:D poz


http://www.speedtest.net/my-result/6307136832
http://valid.x86.fr/v6q36g

Mikishon

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
sSHarK Re: Klasicna MLM kombinacija 19.11.2021. 00:12 #673394

status: user
broj poruka: 989

Bio nekad, sad je (suvlasnik jedne co.), i biće dok je živ u tome - bravo za memoriju. :)

1. MLM je legalna stvar i ne mešati ga sa Ponzi šemama koje to nisu (tvorza tebra:)).
2. MLM ne razumeju 90% onih koji ga rade... i 100% onih koji ga ne rade. :D
3. MLM je franšiza - na`rani svinje i ne diraj ništa (filozofiranja bez).

@Mikishon89: To što pominješ ja ne bih radio - gOOd lUcK :)

@ALL: Kupiš `besan` auto - gubiš pare, kupiš lokal/apartman - dobijaš pare
- vozim Oktaviju 2009-o... i čekam Tesla d`otvori pre`stavništvo kod nas. :))


2700X | X470-PRO | TridentZ | 970 PRO | Strix V64 OC | kWTi | Stryker | U2720Q | G15+G9 | C930E | ATP3

::
:: Clan sshark je bio nekad u tome, mislim da je i dalje tu, ako cita forum javice se
::
::
::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60285. Broj poslatih odgovora: 646200.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs