Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Aplikacije
Problem sa google chrome i maximalnom jacinom zvuka!!!
STRANA 1 OD 1
perrakojot Problem sa google chrome i maximalnom jacinom zvuka!!! 16.07.2021. 08:45 T68325

status: user
broj poruka: 992
Budim se pre par sati,pustam pesmu na Youtube,kad je odjednom na mom ozvucenju grunulo na 100% volume,zatresli se prozori,meni ispala kafa iz ruke... Sta god da uradim,svaki novi snimak koji pustim,youtube ga pusta na maksimalnoj jacini!!! do juce to se nije desavalo,pamtio je jacinu od prethodnog videa... sada to ne radi... sta da radim da vratim da youtube pamti podesavanje zvuka i da ne pusta svaki novi video ma maksimalnoj jacini...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
count Re: Problem sa google chrome i maximalnom jacinom zvuka!!! 16.07.2021. 09:02 #671788

status: user
broj poruka: 1330
Windows ? Smanj Youtube na mixeru.


:: Budim se pre par sati,pustam pesmu na Youtube,kad je odjednom na mom ozvucenju grunulo na 100% volume,zatresli se prozori,meni ispala kafa iz ruke... Sta god da uradim,svaki novi snimak koji pustim,youtube ga pusta na maksimalnoj jacini!!! do juce to se nije desavalo,pamtio je jacinu od prethodnog videa... sada to ne radi... sta da radim da vratim da youtube pamti podesavanje zvuka i da ne pusta svaki novi video ma maksimalnoj jacini..
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
perrakojot Re: Re: Problem sa google chrome i maximalnom jacinom zvuka!!! 16.07.2021. 09:10 #671789

status: user
broj poruka: 992

windows 10,ali nije do windowsa,u bilo kom drugom browseru se ponasa kao i uvek,pamti jacinu zvuka od prethodnog video klipa,probao sam na operi,stavim prvi video na 30%,pustim jos 10 video klipova,svi se automatski puste na 30%,ovde je problem do samog google chroma,koji je od jutros poludeo,do juce je i google chrome radio kao i opera,pamtio je jacinu prvog pustenog klipa i svaki sledeci pustao istom jacinom.. sada svaki video klip pusta automatski na 100% jacine, dakle problem je 1000% negde u google chrome...reinstalacija chroma nije bas opcija iz odredjenih razloga...jel zna neko sta je to poludelo na chromu???

:: Windows ? Smanj Youtube na mixeru
::
::
:: :: Budim se pre par sati,pustam pesmu na Youtube,kad je odjednom na mom ozvucenju grunulo na 100% volume,zatresli se prozori,meni ispala kafa iz ruke... Sta god da uradim,svaki novi snimak koji pustim,youtube ga pusta na maksimalnoj jacini!!! do juce to se nije desavalo,pamtio je jacinu od prethodnog videa... sada to ne radi... sta da radim da vratim da youtube pamti podesavanje zvuka i da ne pusta svaki novi video ma maksimalnoj jacini..
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Frantic84 ... 16.07.2021. 10:45 #671791

status: user
broj poruka: 587
Proveri cookie settings...
Kad njih ne cita kako treba (ili ako su blokirani) sajtovi ne pamte podesavanja nakon zatvaranja, a podesava se u svakom browseru zasebno...
To moze da objasni zasto je chrome odlepio, a ostali rade kako treba...
Mozda je i do nekog updatea chromea, ako je bio u toku dana ili sinoc...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
perrakojot Re: ... 16.07.2021. 11:03 #671792

status: user
broj poruka: 992

sta kod cookia da gledam,da sve pobrisem ili nesto drugo?

:: Proveri cookie settings..
:: Kad njih ne cita kako treba (ili ako su blokirani) sajtovi ne pamte podesavanja nakon zatvaranja, a podesava se u svakom browseru zasebno..
:: To moze da objasni zasto je chrome odlepio, a ostali rade kako treba..
:: Mozda je i do nekog updatea chromea, ako je bio u toku dana ili sinoc..
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
IvanNo1 Da 16.07.2021. 12:03 #671793

status: user
broj poruka: 454
Najjednostavnije je da sve pobrišeš, jedino što ćeš onda morati da se ponovo loguješ na sve sajtove na koje si učlanjen i sl. Možeš da probaš da selektivno pobiješ cookije vezane za YT/Google.

EDIT: Frantic je mislio i da proveriš da u browseru nisi slučajno zabranio cookije, bilo globalno, ili samo za YT.

EDIT2: Može da bude i do nekog add-ona.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
BassivitY Enhancer for Youtube 16.07.2021. 12:53 #671794

status: user
broj poruka: 911
https://chrome.google.com/webstore/detail/enhancer-for-youtube/ponfpcnoihfmfllpaingbgckeeldkhle

da ne bi lupao glavu zasto se desilo to sto se desilo i sacuvaol sebi vreme i zivce, imas ovakav addon gde pored pamcenja jacine zvuka mozes da setujes i na koliko % zelis da ti pocne svaki video.
I gomilu drugih lepih opcija kao npr volume na tockic itd itd ...ad block i slicne stvari.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
CARPE DIEM

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ivanstojko Re: Problem sa google chrome i maximalnom jacinom zvuka!!! 16.07.2021. 13:42 #671796

status: user
broj poruka: 400
Probaj da ga instaliraš ponovo. Kada se uloguješ ponovo pamti bukvalno sve, tj. imaćeš sve favorits-s i add-ove koje si imao.


:: Budim se pre par sati,pustam pesmu na Youtube,kad je odjednom na mom ozvucenju grunulo na 100% volume,zatresli se prozori,meni ispala kafa iz ruke... Sta god da uradim,svaki novi snimak koji pustim,youtube ga pusta na maksimalnoj jacini!!! do juce to se nije desavalo,pamtio je jacinu od prethodnog videa... sada to ne radi... sta da radim da vratim da youtube pamti podesavanje zvuka i da ne pusta svaki novi video ma maksimalnoj jacini..
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
perrakojot Re: Enhancer for Youtube 16.07.2021. 13:47 #671797

status: user
broj poruka: 992
RESENO!!! spasao si me mnogo nerviranja,lupanja glave,istrazivanja i slicno... instalirao, i za 30 sekundi sam podesio sve sto mi treba,svaki video krece sa jacinom koju sam mu ja zadao,i ne boli me glava... neki update chroma je zeznuo stvar,skoro 100% sam siguran u to,ispravice oni to u sledecem apdejtu,ali sa ovom ekstenzijom mogu da podesim BUKVALNO SVE STO POZELIM,PA I VISE OD TOGA,HVALA TI :)


:: https://chrome.google.com/webstore/detail/enhancer-for-youtube/ponfpcnoihfmfllpaingbgckeeldkhl
::
:: da ne bi lupao glavu zasto se desilo to sto se desilo i sacuvaol sebi vreme i zivce, imas ovakav addon gde pored pamcenja jacine zvuka mozes da setujes i na koliko % zelis da ti pocne svaki video.
:: I gomilu drugih lepih opcija kao npr volume na tockic itd itd ...ad block i slicne stvari.
::
::
:: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
:: CARPE DIEM
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
BassivitY Nema na cemu, bitno da radi pos`o :D 16.07.2021. 16:14 #671799

status: user
broj poruka: 911
Ja YT vec godinama koristim sa ovom ekstenzijom a pre toga Magic Actions, tako da klot YT ne secam se kad sam koristio zadnji put i kako funkcionise. Zapravo sam cak mislio da je i normalno da ti svaki put pusti video na 100% :D Pa reko probaj ovo iz tog razloga.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
CARPE DIEM

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JovanZ re 17.07.2021. 22:55 #671811

status: user
broj poruka: 2998
A zasto se zvucnici drze na 100%? :)


Informaciona pismenost

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
perrakojot Re: re 18.07.2021. 12:31 #671816

status: user
broj poruka: 992

ne drze se zvucnici na 100%, drze se na 50%,ali su toliko jaki da u sobi kada su zvucnici na 50% a youtube na 100% bukvalno su toliko glasni da ne mozes da cujes nekog pored tebe, a vrata i prozori se tresu i vibriraju,mnogo jaki zvucnici... da su zvucnici bili na 100% i youtube da je grunuo na 100%, i da je u windowsu master volume bio na 100%(inace bio je na 70% master volume),neko bi ogluveo,ili doziveo ostecenje sluha... idealno podesavanje koje sam imao je zvucnici na 50%,master volume u windowsu 70%,a youtube od 5-20% za normalno slusanje u gledanje youtuba...slabiji snimci pojacam youtube na 30 ili max 40%, savrsena kombinacija bila dok to jutro youtube nije grunuo na 100%... us*o sam se ko golub :) :) :)

:: A zasto se zvucnici drze na 100%? :
::
::
:: Informaciona pismenost
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60281. Broj poslatih odgovora: 646181.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs