Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Zanimljive Internet adrese
Demant cuvenog WW2 kanala
STRANA 1 OD 1
gojko25 Demant cuvenog WW2 kanala 16.04.2021. 19:53 T68168

status: user
broj poruka: 10
Posle nebrojenih neistina kojim nas truju sa ovog kanala, konacno i njima neko da stane na crtu i demantuje ih.

https://www.youtube.com/watch?v=tUf7u58qC1U
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
777 Re: Demant cuvenog WW2 kanala 16.04.2021. 20:56 #669813

status: user
broj poruka: 85
Hm...

A jel moze kratak rezime da bas ne gledam jeftinu dnevnopolticku propagandu crta ispiracinu mozga?

Koji se to kanal ili sta vec demantuje i u cemu?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Re: Demant cuvenog WW2 kanala 16.04.2021. 21:40 #669816

status: user
broj poruka: 3466

Super si ti sa 5 postova i na it forumu sa drugim svetskim ratom. Daj ako imas nesto o godzili, boju na Kosovu, paralelnim dimenzijama. Malo je da ostanemo na drugom svetskom ratu. Od zivotnog znacaja nam je bas da k*rcujemo o tome. Eh da, imas li neku teoriju zavere o koroni maskama vakcinama i ostalim stvarima na aktuelnu temu?


:: Posle nebrojenih neistina kojim nas truju sa ovog kanala, konacno i njima neko da stane na crtu i demantuje ih.
::
:: https://www.youtube.com/watch?v=tUf7u58qC1U
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gojko25 Ima besmislica koliko hoces na kanalu 16.04.2021. 22:25 #669821

status: user
broj poruka: 10

World Word 2, jedna od njih je da smo mi Srbi progarnjali Jevreje tokom rata kao i npr. da su Hrvati prvi digli ustanak u Sisku, mos misliti. :D Tu su i sL-I-K-E kad cetnici sprovode zarobljene Nemce a oni kazu da su partizani u pitanju...


@duqp
Brate tu sam deceniju i vise, izgubio sam pristup starom nalogu. Ovo je ozbiljna tema, znas sto bih isao okolo da delim nesto bez dokaza i dokumenata, kao lud sam.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
777 Re: Ima besmislica koliko hoces na kanalu 16.04.2021. 22:30 #669823

status: user
broj poruka: 85
E decko, ajde deceniju i vise idi svoje propagandisticke fazone leci na nekom drugom mestu, idi bacaj komente na Srbininfo kanalu, lizi se sa Mario Spava i ostalim cetnicima i debilima kvazipatriotama, jer zna se dobro ... e bolje da cutim popicu ban, a toliko me nervira svaki vid SNS/SRS propagande, znaci pricam ti kao neko ko u oba stana ima vise knjiga o zlocinima za vreme drugog sv rata nego sto si knjiga video u biblioteci, i nijednu nisam procitao, boli me uvo za jasenovac, trebalo je pet jasenovaca da otvore jer malo je nama da upamtimo sta je bilo pre 20 godina a ne sta je bilo pre 80.

Aj sad ne smaraj na forumu i ovde je politika zabranjena ali vuko si me za poganu jezicinu. Pozdravi vodju i prijatan sendvic, nadam se da uzivas.


::
:: World Word 2, jedna od njih je da smo mi Srbi progarnjali Jevreje tokom rata kao i npr. da su Hrvati prvi digli ustanak u Sisku, mos misliti. :D Tu su i sL-I-K-E kad cetnici sprovode zarobljene Nemce a oni kazu da su partizani u pitanju..
::
::
:: @duq
:: Brate tu sam deceniju i vise, izgubio sam pristup starom nalogu. Ovo je ozbiljna tema, znas sto bih isao okolo da delim nesto bez dokaza i dokumenata, kao lud sam.
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
miki069 Samo ostro i na prvu 16.04.2021. 22:51 #669824

status: user
broj poruka: 1234
A iz koje si ti ustanove pusten? Pa sa 27 postova delis lekcije.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
777 Re: Samo ostro i na prvu 16.04.2021. 23:05 #669825

status: user
broj poruka: 85
E ti poznato ono dbqp sto cesto mesaju sa slicnim nickom ovde? E taj sam. Banovan. 1000 puta.
Nisam pusten ni odakle, samo prezirem sendvicare i kvazipatriote.

@Gojko25
Da ja sad demantujem tebe. E si cuo slucajno za ``Serbien ist Judenfrei``. PRVA ZEMLJA U EVROPI ZA VREME NACIZMA I WW2 KOJA SE OSLOBODILA JEVREJA ZAHVALJUJUCI MILANU NEDICU. Hvala na paznji i nek ti stave vise senfa ili majoneza u sendvic, Heinz kecap nisi jos zasluzio.

https://www.dw.com/de/holocaust-in-serbien-und-kroatien-vergessen-verdr%C3%A4ngt-verneint/a-42320543

Da se ne mucis dragi Gojko25 evo i slicice gosn Nedica sa Adolfom Hitlerom:

https://static.dw.com/image/42322519_403.jpg

Zip fajl :-)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Tuzan si ti slucaj, ako... 16.04.2021. 23:39 #669826

status: user
broj poruka: 10989
ovakvi kanali mogu da te truju. Ovi danasnji, toboznji veliki srpski nacionalisti kukaju i placu jedan drugom na ramenu, ne razumevajuci (ili se praveci da ne razumeju) cinjenicu koja je ljudskom rodu poznata od samog osvita civilizacije: pobednici pisu istoriju. Ko zna koliko je lazi i iskrivljenja u nasu, srpsku istoriju unela, na primer, dinastija Nemanjica (postoje pouzdani pokazatelji o precutkivanju, zataskavanju i neposrednom laganju vezano za period PRE Nemanje, od strane zvanicnih Nemanjinih biografa (ili: hagiografa), postoje jake sumnje u autenticnost zivotopisa Sv. Save (jer, politika srpske drzave se, bas kao i politika BILO KOJE drzave bilo kada u svetskoj istoriji u velikoj meri ``sprovodila`` tajno i zakulisano)...

Sto se tice `novije` istorije, novokomponovanim srboljupcima (navijackog, crvenozvezdasko-partizansko-vukdraskovicevskog tipa) najvise smeta cinjenica (pa ovu gledaju da, ako je ikako moguce ni ne pomenu, a ako se mora pomenuti onda smisljaju budibogsnama izgovore i opravdanja i trude se da sve sto ima ``pecat jugosllovenstva`` svedu na `titoizam`) da je upravo nas divni kralj Aca, visocanstvo nase dragoceno bio realizator ideje jugoslovenstva (prema njegovim sopstvenim recima, hteo je da bude ``kralj sviju Juznijeh Slavena``).
Dedovi su jeli nezrelo voce, a unucima trnu zubi...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Re: Ima besmislica koliko hoces na kanalu 17.04.2021. 05:43 #669836

status: user
broj poruka: 3466
Verujem da si tu duze od deceniju, samo sto je shematika dobro poznata odavno kako likovi koji sa IT-jem nemaju, obitavaju ovde, vredjaju, dele licne informacije ostalih clanova, krse sva moguca pravila, ne samo foruma nego i zivota pa eto mozda i dobiju ban ali za 1min se vrate sa novim imenom mejlom, starim IP-jem i mac adresom i najopustenije kazu `bok decki ja se vrnuo, dzabe me banujete, zajeban sam kao kratko cebe ali samo preko tastature. Zeleo bih da vam kazem kako mi je interesantna srafovska roba tj odvijaci i hard diskovi na rinfuz i audiofil sam jer odvrcem mentaliku moj dobar drugar u 3 ujutru i maltretiram komsiluk pa bih digitalni radio stavio u neku kutiju i overklokovao mozak koji je odavno vec margarin strukture`

Bezbroj naloga, sizofrenih cepanja, i tako u krug i nedogled. Ali dobro, vi kao uzvisena bica dajete posebnu notu ovom lepom mestu na kojem svi visimo godinama i diskutujemo, zezamo se, ucimo, pomazemo se i komuniciramo :)
Neki diluju trguju isto sa paralelnih naloga ali opusteno.

Dobrodosao ti nama ovde sa 5 svojih postova. Strpi se malo da ti se pojavi doktor Micika :) i propusti te kroz shodan enterprajz pa ti odredi neku alternativa medika terapiju u vidu tekstova ili audio knjiga pa ces i posle jedne tandare na shijomigadjura sobnom biciklu naloga pisati sa tog gojko cifra opusteno stanje naloga i tako opet i opet :)

Valjda cemo nekad dobiti funkciju permanent ban ili bar ignore opciju pa eto da moze mene da ignorise jer sam izuzetno iritantan, arogantan, sklon trolovanju i dugackim postovima i odlazenju u off topic :)

Dobro jutro :)


quick edit:
@tortojed
haha tako je brate, realno :)
tastatura internet ale alee alee navijanje i ludilo mozga Jelena drozga :D
::
:: World Word 2, jedna od njih je da smo mi Srbi progarnjali Jevreje tokom rata kao i npr. da su Hrvati prvi digli ustanak u Sisku, mos misliti. :D Tu su i sL-I-K-E kad cetnici sprovode zarobljene Nemce a oni kazu da su partizani u pitanju..
::
::
:: @duq
:: Brate tu sam deceniju i vise, izgubio sam pristup starom nalogu. Ovo je ozbiljna tema, znas sto bih isao okolo da delim nesto bez dokaza i dokumenata, kao lud sam.
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
777 Pobego Gojko25 ... 17.04.2021. 12:24 #669851

status: user
broj poruka: 85
Video Nedica i `Itlera kako se volu i zapalio.
Toliko o tome da Srbi nisu cistili ješe...
Ili makar sudelovali u tome...

O tempora, o mores...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
obradmi Re: Pobego Gojko25 ... 17.04.2021. 12:51 #669853

status: user
broj poruka: 7702
Nije bas tako ,za Jevreje su iskljucivo bili zaduzeni Nemci t.j okupaciona sila,Nedic se smatrao odgovornim jedino na pocetku rata kada su Nemci uhapsili 7 oficira kraljevine jevrejskog porekla na zel.stanici i odvezli ih u logor .
Okupirana Srbija je bila jedinstvena u pokretnim gasnim komorama ,tvz. dusegupkama gde su Nemci stavljali Jevreje.
Ono sto treba znati je da Nedic nijednog vojnika nije poslao na istocni front
ili Nordmandiju da se bore na strani Nemaca za razliku od tih dusebriznika.


:: Video Nedica i `Itlera kako se volu i zapalio
:: Toliko o tome da Srbi nisu cistili ješe..
:: Ili makar sudelovali u tome..
::
:: O tempora, o mores..
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gojko25 Nije bas tacno za Jevreje npr. 08.05.2021. 21:16 #670436

status: user
broj poruka: 10

Mnogi Jevreji su bili i sakriveni u cetnicima, postoje Drazine naredbe da se oni bas cuvaju, cak vise nego Srbi.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60285. Broj poslatih odgovora: 646200.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs