Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Telefoni: mobilni, fiksni, ...
Moto g9 play, vs realme 7 vs xiaomi redmi 9
STRANA 1 OD 1
Mojtezdrma Moto g9 play, vs realme 7 vs xiaomi redmi 9 07.03.2021. 16:54 T68101

status: user
broj poruka: 288
Sta mi je najbolja kupovina od ta tri telefona? Uzimam preko telenora uz paket i tu nema promene. Uzimam majci telefon i nesto od ta 3 ide sigurno. E sad, zanima me sta vi mislite sta je od toga najbolje ili jos bolje pitanje sta ce biti najdugovecnije bez nekih bagova? Namena telefona je dakle klasična multimedia, da ima radio i nista drugo specijalno sem klasicnih telefonskih opcija i dopisivsckih aplikacija. Samo da joj traje godinama.

Hvala

Dell Inspiron 3737
Intel Core i7-4500U 1.8GHz
8GB (2x4GB) DDR3 1600MHz
1TB SATA 5400rpm
AMD Radeon HD 8870M 2GB DDR5
17.3` LED Backlight HD+ 1600x900 (TrueLife)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Brzinska procena redmi 9 07.03.2021. 23:50 #668911

status: user
broj poruka: 3466

Sve ovo mi je isto brzinski sto sam gledao nit smrdi nit mirise.

Xiaomi su postali jedan bas bas fin brend. Sutra u toku dana cu baciti oko na sva tri modela bas iz ruke pa pisati opet :)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Mojtezdrma Re 08.03.2021. 02:33 #668912

status: user
broj poruka: 288
Po specifikacijama realme ima najbolji procesor i jedini ima 6gb rama, a po komentarima ljudi na mobilnisvet takodje ispada bolji od redmi 9. Ja isto imam Xiaomi (note 8 pro) i prezadovoljan sam ponudjenim za te pare (i iskrneo ne znam kome to trwba ista vise od takvog telefona, ali to je vec tema za neki drugi dan). Kazu ljudi da je kamera poprilicno losa na toj 9ci.

Mislim nije da je to nesto krucijalno, ali razlika izmedju ta dva telefona je 50 dinara na mesecnom nivou, pa onda gledam da uzmem najbolje. A motorolu ja licno ne volim nesto kao brend, dok o realme ne znam ama bas nista.

Dell Inspiron 3737
Intel Core i7-4500U 1.8GHz
8GB (2x4GB) DDR3 1600MHz
1TB SATA 5400rpm
AMD Radeon HD 8870M 2GB DDR5
17.3` LED Backlight HD+ 1600x900 (TrueLife)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Negde u tvom tekstu 08.03.2021. 06:02 #668913

status: user
broj poruka: 3466

Sam procitao dugovecnost i bez bagova
A kontakta sam imao sa xiaomi-jima
Cak u nekom momentu hteo d`uzmem jedan (ne 9-ku ali, dobro)
Motorola je i meni sugerisana kada sam gledao nesto za majku, cak su mi pominjali neke nokia modele.

Ja licno, za sve ove godine mogu da se zakunem samo u jedan brend, huawei i to P i mate seriju high end modele. Dok npr gledam i citam sta `ljudi` pricaju i pisu i dodjem do zakljucka da je ili do toga kakve je neko srece, ili je samo do korisnika i nacina upotrebe, bacanja, nabadanja kabla, drndanja tastera, kolicine sminke, kvasenja itd itd

Imam primer osobe sa one plus 7 i 12gb rama koja mu je` nasla` 101 manu (softverske prirode) a onda sednemo kazem stani polako ajde ovako i vidi kako moze, i bude vau ipak nisu losi.

Da ne malerisem ja ali gledaj i kroz ne daj Boze neko fizicko ostecenje i dostupnost delova (imas sve za xiaomi gde god se okrenes i reseno je za par sati, dan dva tri)

Mozda je moje rezonovanje lose i pogresno ali dobro, sta cu kad sam duboko u (lagdroidima)

Kakav paket koristi majka tvoja? Dolazi li u obzir neki iphone? Mislim samo, zbog jednostavnosti korišćenja a i ne mogu da ne gresim dusu, cloud, sve namestis i otkljuca i koristi i opet je sve popravljivo.

Rano mi je sad da detaljnije analiziram navedene modele idem prvo na trening pa cu ipak poglrdati sva tri detaljnije ili ako uspem isprobati sva 3 licno pa javim sve :)

Nemoj to ne volis motorolu, svi smo istraumirani njom i flet kablovima tamo od startak-a i v525 i v220 ali zahuktali su se i oni lepo. Nude lepe stvarcice :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Mojtezdrma prc 08.03.2021. 15:22 #668922

status: user
broj poruka: 288
Uzeo sam realme 7, ipak mi taj procesor i rami najvise poverenja ulivaju a i najlepse mi izgleda (posto je za zensku osobu i to je bitno). Tako da eto, to je to, hvala na savetima.

Dell Inspiron 3737
Intel Core i7-4500U 1.8GHz
8GB (2x4GB) DDR3 1600MHz
1TB SATA 5400rpm
AMD Radeon HD 8870M 2GB DDR5
17.3` LED Backlight HD+ 1600x900 (TrueLife)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60285. Broj poslatih odgovora: 646199.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs