Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Telefoni: mobilni, fiksni, ...
S9 plus snazno zafrljacen, usled histericno-ljubomornog slepila
STRANA 1 OD 1
Adzem S9 plus snazno zafrljacen, usled histericno-ljubomornog slepila 24.09.2020. 15:15 T67758

status: user
broj poruka: 3797
Lepsa polovina, klasika... Kupljen mi je nov telefon, a moje pitanje glasi sta dalje sa ovim telefonom? Telefon je bio u futroli, na njemu nikakvih fizickih ostecenja, niti tragova. Ne svetli nista, nema zvuka, nema vibracija, mrtav totalno i ne reaguje nista na punjac. Telefon je nedostupan. Da li je moguce da je nesto smesno, tipa odlemilo se i odvojilo nesto vezano za struju, ili je ovo sigurno nesto krupno? Znam da niko ne moze znati sta mu je, dok se ne otvori, ali napisite barem nesto... Hvala...


Finalna masina konacno sastavljena:
Ryzen 3600 OC
G.Skill Trident Z Neo 3800
MSI B450 Tomahawk Max
RX 5700 xt
Acer KG251QDbmiipx 240hz
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic >> 24.09.2020. 17:05 #665089

status: user
broj poruka: 18944
Naravno da je moguce, to se upravo i desilo. Ocigledno nesto vezano za dotok napona, cim telefon ne moze da se upali. Nosi u promobi servis.

Crta ličnosti je uopšten i usredsređen neuropsihički sistem, svojstven za individuu, kadar da različite draži ucini funkcionalno ekvivalentnim i da započne
i vodi različite vidove adaptivnog i ekspresivnog ponašanja.
Gordon Allport


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Moze biti neka `sitnica` 24.09.2020. 19:03 #665091

status: user
broj poruka: 3466

A isto tako da mu ne gine cela nova maticna ploca. (ima ih dosta u sustini jer ljudi odustanu od zamene ekrana)

A pregledaj isto ekran pod raznim uglovima i svetlom, ako tu primetis linije, pukotine ispod stakla, zaboravi ga, prodaj u kobasice ili cuvaj za uspomenu.

Ali svakako idi u servis pa neka ti kazu sta i kako. Ako si srecnik pa da se samo baterija otkacila :) ali retko ko i gde ce ti priznati. Obicno budu price crkla grejna ploca, ventilator mora da se menja i tako neke nebuloze :)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic >> 24.09.2020. 20:54 #665094

status: user
broj poruka: 18944
sad se setih, ti si bese na Karaburmi, skokni u Mirijevo u Simphone, korektni su likovi, nece te zavrnuti, niti naplatiti dijagnostiku.

Crta ličnosti je uopšten i usredsređen neuropsihički sistem, svojstven za individuu, kadar da različite draži ucini funkcionalno ekvivalentnim i da započne
i vodi različite vidove adaptivnog i ekspresivnog ponašanja.
Gordon Allport


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Adzem ... 24.09.2020. 21:08 #665095

status: user
broj poruka: 3797
Ne seljaka se cica vise nigde, 10 godina kao podstanar, vala dosta je bilo. Ali, to je bila cena jer nisam zeleo da zivim sa svojima. Konacno sam pre dva meseca kupio stan u Mirijevu kod gimnazije. Zeleo sam bolji kraj, bolju povezanost sa autoputem i centrom, tipa Konjarnik, ali nisam imao vise od 900-950 eur. Ko ima slicne pare, matematika je prosta. Ili Mirijevo, ili preko Pancevca, sto za mene nije BG. Hvala ti Igore, cim dodjem iz CG. Peca cika lampuge male do 2-3 kile trolingom iz camca. Vrh se provodim, BG me je psihicki razorio u svakom smislu. Kancerogena i toksicna atmosfera svuda, saobracaj da ne pominjem, cak iako uspevam da se probijam motorom...


Finalna masina konacno sastavljena:
Ryzen 3600 OC
G.Skill Trident Z Neo 3800
MSI B450 Tomahawk Max
RX 5700 xt
Acer KG251QDbmiipx 240hz

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micika988 ... 25.09.2020. 19:48 #665115

status: user
broj poruka: 1997
e bedak, cime ces sad da citas knjige, evo ti 2 za pred spavanku kad proradi telefon (ko zna mozda imas backup):

Trilaterals Over Washington (Parts 1 and 2) by Antony C. Sutton, Patrick Wood
Technocracy rising the Trojan horse of global transformation by Wood, Patrick M

@Voice Aloud Reader (TTS Reader)
http://tinyurl.com/pjbaxh4

nije los software kad se nema nista bolje pri ruci, a neki volu i da citaju sami (po meni uzaludno trosenje ociju, a tek na motoru - gotovo neizvodljivo)

`The aim of public education is not to spread enlightement at all. It is
simply to reduce as many individuals as possible to the same safe level,
to breed a standard citizenry, to put down dissent and originallity.`


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed 99% sanse da se `otkinula` batareya... 26.09.2020. 08:00 #665119

status: user
broj poruka: 10988
odnosno vodovi izmedju nje i ostatka masinerije.
edit: dakle, u Chernoj si Gori? Strelja Adzo sa Trebjesa, nema vise dps-a...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
miki069 99.9% 26.09.2020. 18:38 #665126

status: user
broj poruka: 1234
Je pukla ploca i ekran zajedno sa njom.
Sledeci put nezno, neznije...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60281. Broj poslatih odgovora: 646157.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs