Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Telefoni: mobilni, fiksni, ...
Ima li potrebe?
STRANA 1 OD 1
Cyberdyne Ima li potrebe? 22.04.2020. 20:39 T67496

status: user
broj poruka: 43
U pitanju je OnePlus 7, trazen najobicniji sa 8 GB rama, dobijen sa 12 GB, UFS 3.0 storage, octacore na 2.84 GHz, 256 GB interne, dual sim, maltene stock android, ima screen recorder, ma lutka, ekran Optic AMOLED, ali mene kopka nesto sto se desava od kad sam instalirao glupavi AVG Internet security na njega i AVG Cleaner koji je doduse koristan program.

Treba li mi AV na mobilnom? Vidim da srce bateriju ludacki, na VIP mrezi sam, non stop 4G/4G+ ali uglavnom na kucnom WiFi-ju 5 GHz...

Pitam izmedju ostalog i zato sto se dosta brze puni sa tim AVG-om ali se i dosta brze prazni sto me jako nervira, a pogotovo me nervira sto se fino ugreje kad se puni dok to nije bio slucaj bez AVG-a...

Imam beskonacno licenci, rado bih ovde ostavio broj ali ni meni niko od vas izuzev dva fina gospodina clana, jednog malo starijeg ali mladog duhom i jednog mladjeg nije mnogo pomogao oko nekih odluka vezano za neke meni bitne stvari. Tako da jbg.

Sta mi je ciniti? Ili da uzmem iPhone 11 PRO kao moja blesava sestra (ne bih uzeo telefon od 1500-2000eur pa sve da mi je plata 15.000.000 eur) ni na rate ni ovako. A i ono ``trokamerje`` pozadi mi je OGAVNO.

Od jabuke samo iPod nano 2GB, preslatka spravica, svi bulje u nju kao da je ne znam sta a zvuk PER-FEKT na Sony MDR-EX50 a pogotovo na arhiviranim Sony MDR-EX76LP. 76tice su zaista jako retke in-ear slusalice na kabl koje mogu da pariraju AKG-u i ovom mom bolesnom ozvucenju.

Trenutno svira Mayall i Bluesbreakersi, DVD koncert. Preslusavam ga treci put. Duc-duc nije za vintage pojacalo, skrnavim slavnog Marantz-a tom muzikom. Ili rok ili bluz a psytrance na GeJnius 2.0 glupostima od sada. Tome i sluze mali glupi smesni zvucnici a opet na ceni, rasprodao ih je Duocom do sada 10 puta. Model SP-HF1250B. Menjam ih za ... boks Marlboro 100`s crvenog. Sa sve ovom sugavom Xonar DGX degenskom kartom.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
phoboskv ... 22.04.2020. 22:14 #662655

status: user
broj poruka: 939
Ko bre jos koristi antivirus na telefonu?!

Znas sta klikces, sta instaliras, koje sajtove posecujes i ne treba ti to njesra!


Tell the Spartans, stranger passing by,
that here obedient to their laws we lie

`I`m the best there is at what I do, but what I do isn`t very nice`


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Cyberdyne Evo ovde i javno 22.04.2020. 23:35 #662658

status: user
broj poruka: 43
MOLBA ZA VLASNIKA FORUMA, ZA DIREKTORA NETWORK IT D.O.O., ZA ADMINISTRATORA:

Molim Vas uklonite sledece naloge i sve postove koji su poslati koriscenjem istih:

dbqp
Krieger
Influencer
DBCooper
Cyberdyne

Necu vise posecivati ovaj forum po savetu strucnjaka iz oblasti psihijatrije. Ipak je zdravlje na prvom mestu.

Srdacan pozdrav svima Vama koji ste me donekle ili skroz kapirali, sa kojima sam imao kontakt mejlom itd. i koji ste mi davali korisne savete i predloge, necu da imenujem ali zna se na koju dvojicu vrhunskih ljudi mislim, pre svega na starijeg gospodina ljubitelja konditorskih proizvoda. Vidimo se tamo negde nekad na nekom drugom mestu. Ovo mesto je jbg stetno po moje zdravlje.

Da ste mi zdravo i da ova viruscina sto pre nestane pa da ne budemo zatocenici raznih foruma, drustvenih mreza i ostalih gluposti koje unistavaju zivot...


Veljko dbqp


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
sakall Naravno 22.04.2020. 23:44 #662659

status: user
broj poruka: 101
pogotovo ako koristis online bankiing,email i sl.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile ... 23.04.2020. 02:56 #662662

status: user
broj poruka: 9459
Ma de ces u tri majcine...
Sedi tu i ne zajbevaj.
Nema brisanja.

- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micika988 ... 23.04.2020. 11:10 #662669

status: user
broj poruka: 1996
iskuliraj malo, ko ih *ebe, ionako ce armagedon uskoro, ako ne od Bilijeve vakcine, onda od najezde ljudi iz tzv. `III sveta`, kad krenu masovno da umiru od gladi (http://tinyurl.com/y8ndb5gh), sto bi jedan pametan cikica rekao

“When people have nothing left to lose, and they’ve lost everything, they lose it.” — Gerald Celente

`The aim of public education is not to spread enlightement at all. It is
simply to reduce as many individuals as possible to the same safe level,
to breed a standard citizenry, to put down dissent and originallity.`


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 E jbg... 23.04.2020. 12:19 #662671

status: user
broj poruka: 17086
Nema potrebe.

Cpu:Ryzen1600x 4ghz+CM v8GTS
GPU:RTX 2070 Gigabyte
Ram:16 Gb
SSD:Crucial 500gb+HDD500gb
MBO:Asus b350F
Case:MASTERCASE H500
PSU:Corsair 850w
Keyboard: NatecRX22
Mouse:Logitech Hyperion
Screen:ViewSonic 32


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nisavici Re: 23.04.2020. 17:54 #662678

status: user
broj poruka: 908

Vratices se ti opet pcb je kao droga mora svaki dan da je otvorim

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile .... 23.04.2020. 23:59 #662682

status: user
broj poruka: 9459
Ebes mi sve, mozda su ga sada stvarno obrisali.
Tuga.
Covek je na forumu od `86.-e. :)
Secam se kada je Zeljko podigao forum online da se dbqp registrovao pre njega. Onda ga je Zeljko obrisao, napravio sebi nalog no1 i onda je posle jos jedan lik upao i onda je dbqp uspeo no3.



- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Cyberdyne ma... 24.04.2020. 00:09 #662683

status: user
broj poruka: 43
Sta pored ovakvih likova da covek kaze, ok mrze me neki to je neminovno, ali ako mi ne dajete da idem daj da ostanem onda :P
Kakav psihijiatar crni, pa tacno bi me poslao u tri lepe da ga okrenem u 23h i kmecim kako me neki ... suzdrzao bih se ovde proziva...
A jel vi nista provalili da se navrzao na mene taj lik? Sta sam mu zgresio ja ne znam zaista, znaci majke mi ne znam, jbg ne mogu bez berze, ali ne mogu vise da davim Zeljka, covek ce stvarno da mi se naj.... keve za sve s punim pravom,... a od admina Mise ni traga, on covek ja ne znam sto je admin, evo lepo imarkovic recimo, decko normalan, pribran, zdrav u glavu pre svega, razume se u sve zivo oko kompova, sto on nije moderator recimo?
Zeljko mi je jos pre tamo dve i jace nedelje rekao da ni ne gleda berzu, prosto covek mora od neceg da zivi i sada ja kome je po defaultu uvek dosadno treba da ga jasem svaki put kada neki ... suzdrzacu se opet ... uzme da me proziva, da kaci neke veprove na avatare, pa ok druze ko god da si, i broj sam mu dao samo da se zna pa nek zove evo sipao sam novootvorenu kafu a ima i nesa pa nek dodje brate da popricamo, evo tu i muzika, kompovi, telefoni, tv, jos samo sony da nabavim i ludilo burazeru, sa ovih 140kg ima da odem na 270kg tj. na R9 270 :D
Stono kaze onaj iz onog filma o onim grobarima - ko vas je poznavao ni pakao mu nece tesko pasti.]

Elem, ebo ovo sve, skinuo sam AV, koji ce mi rac, nek imam jos beskonacno beskonacnih licenci topi bre bateriju mamicu mu a sada se greje samo punjac koliko sam primetio a iz predostroznosti telefon punim UGASEN.

Bacicu koju sliku iz najt moda panorame kosutnjak, vidikovac, petlovo brdo, sestra koja ima 11 Pro ajfona kaze u sto su lepe slike. Jbg mala, ti si kupila brend i naravno zahvalan sam joj jer mi je ona i kupila OP7 do neba i vise ali verujte, stvarno je iphone killer, ne reklamiram, voleo bih ja galaxy s20 ultra i te kako ali taj raspali kako bih rekao gui ili kako vec to zovu UI me tako nervira da ne mogu da vam opisem.

Sve se bre pravi u toj Kini, pa sto onda da ne uzmem genuine kineski telefon za kinesko trziste jbt? Sta sad, treba da setam Samsunga ili Huawei ili pukli LG (mozda nije pukao, ali ga nesto nema) i da budem ``opasan momak, decko u usponu?``

Bole me brige sto bi reko Ajs Nigrutin, ja sam hteo UFS 3.0 i dobio sam UFS 3.0, drugo me ne zanima, imam dovoljno interne da naprzim sve zivo i slusam mesecima tu muziku a to pretezno i radim na fonu jer mu zvucnici kidaju i taj iphone 11 pro...

Jes bagovit taj OxygenOS al sta ces brate, ne razvija ga korporacijestina poznata deci od 3 godine nego zivi ljudi kao ja i vi, tj. programeri, developeri, testeri, itd. itd. itd., ima lepo spisak njihovih blesavih nickova i imena i prezimena, maltene sve magovi Android OS-a...

I tako eto mene nazad, ne znam da li ima smisla da se na kraju izvinim porodici Arnautovic, ali apelujem na Zeljka kao na vlasnika foruma i jedinu osobu koja moze da ga shut down-uje - nadjite nekog pouzdanog clana zdravog morala da cisti djubre sa foruma, ovo je jako kvalitetan forum, benchmarci i ostale gluposti mogu samo da mu zavide na mnogo cemu, jeste dizajn malo mator ali to ga cini specijalnim i lepim, old school fazon, kao vintage pojacala u muzici... Greota da mene koji sam stvarno napet zbog ove situacije a prvo sto uradim kada upalim racunar je da OTKUCAM pcberza.rs a ne da kliknem bookmarkovano je zapravo to sto sam napisao - i to i uradim. Ne mora da se vraca dbqp, bole me za dbqp, to su samo simetricna slova, evo Sajberdajn je okej, ja sam taj film odgledao 700 puta, i svaka cast i Dzejmsu Kameronu i ekipi, bolja prica nije mogla da postoji... Jos kao dete sam cekao 1997.-mu da se desi ono nje.ra po prorocanstvu iz filma Terminator 2 a ovo posle - ma to je bacanje ocnog vida, nije vredno gledanja verujte.

Eto, da privodim ovaj esej kraju polako, budite pozdravljeni svi dobri ljudi, da nema vas samo bih rekao e neces debeli vise na berzu da ebe oca, nego gilopile, Dexter, nisavici ganci ... sta da vam kazem a i micika, pa ja moram da NE citam njegove postove na engleskom, prosto covek zraci znanjem anglosaksonskog govornog podrucja da je to nenormalno...

Za kraj pesma, jer kako ono bese 99te kad je isto bilo vanredno sRanje - pesma nas je odrzala:

https://www.youtube.com/watch?v=8Y7Ax8smSkU

Fotke:

https://m.imgur.com/a/AU44tkz
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Welcome back, comrade Putin. 24.04.2020. 03:43 #662685

status: user
broj poruka: 10988
I, ako vec moras da menjas ``imena`` i raspolozenja, nemoj i avatar (kao Igor i slicni lelemudi ) - vrati nam se kao Vladjimir Vladjimirovich Putjjin.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MegaTon ... 24.04.2020. 09:17 #662691

status: user
broj poruka: 200

`...Werner Karl Heisenberg (/ˈhaɪzənbɜːrɡ/.[2] German: [ˈvɛɐ̯nɐ ˈhaɪzn̩ˌbɛɐ̯k]. 5 December 1901 – 1 February 1976)[3] was a German theoretical physicist and one of the key pioneers of quantum mechanics. He published his work in 1925 in a breakthrough paper. In the subsequent series of papers with Max Born and Pascual Jordan, during the same year, this matrix formulation of quantum mechanics was substantially elaborated. He is known for the Heisenberg uncertainty principle, which he published in 1927. Heisenberg was awarded the 1932 Nobel Prize in Physics `for the creation of quantum mechanics`.[4]...`


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Cyberdyne ... : ) 24.04.2020. 13:02 #662697

status: user
broj poruka: 43
megaton
/ˈmɛɡətʌn/
Learn to pronounce
noun
a unit of explosive power chiefly used for nuclear weapons, equivalent to one million tons of TNT.
`H-bombs of fifteen megatons each`
From Oxford

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
savatije sa tih celihi 31 priznatih postova... 24.04.2020. 14:20 #662707

status: user
broj poruka: 1121
idi troluj na nekom drugom mestu....ne pominji ni jednog člana ovog foruma, jer nemaš ni osnovno pravo po dužini članstva i broju postova, mizeran si, a kamo li da si ikada nekom pomogao svojim znanjem....

****************
DELL INSPIRON 17R N7110



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Regulus Re: sa tih celihi 31 priznatih postova... 24.04.2020. 17:33 #662714

status: user
broj poruka: 2
Nema leba prijatelju. Vole trolove pa to ti je. Bolje ćuti da tebe ne oteraju.


:: idi troluj na nekom drugom mestu....ne pominji ni jednog člana ovog foruma, jer nemaš ni osnovno pravo po dužini članstva i broju postova, mizeran si, a kamo li da si ikada nekom pomogao svojim znanjem...
::
:: ***************
:: DELL INSPIRON 17R N711
::
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Cyberdyne Re: Re: sa tih celihi 31 priznatih postova... 25.04.2020. 00:31 #662719

status: user
broj poruka: 43
A ko su ti to ti trollovi molim te?
Pa nece ljudi da niko pravi sprdnju od foruma a dojadiste vise sa dbqp-detektor profilima.
Pa sta ako sam ovde? Eto, iz ove teme se da zakljuciti da stavis AVG ako koristis m-banking i placas preko neta karticama telefonom.
Gde ti tu vidis trollovanje? U toj informaciji mozda? E pa svaka ti dala vode iz bokala u tom.slucaju.
Nepristojan si druze.


:: Nema leba prijatelju. Vole trolove pa to ti je. Bolje ćuti da tebe ne oteraju
::
::
:: :: idi troluj na nekom drugom mestu....ne pominji ni jednog člana ovog foruma, jer nemaš ni osnovno pravo po dužini članstva i broju postova, mizeran si, a kamo li da si ikada nekom pomogao svojim znanjem...
:: ::
:: :: ***************
:: :: DELL INSPIRON 17R N711
:: ::
:: ::
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
savatije Re: Re: Re: sa tih celihi 31 priznatih postova... 25.04.2020. 07:13 #662722

status: user
broj poruka: 1121

citiram tvoje `ujludno` pisanije:


MOLBA ZA VLASNIKA FORUMA, ZA DIREKTORA NETWORK IT D.O.O., ZA ADMINISTRATORA:

Molim Vas uklonite sledece naloge i sve postove koji su poslati koriscenjem istih:

dbqp
Krieger
Influencer
DBCooper
Cyberdyne

Necu vise posecivati ovaj forum po savetu strucnjaka iz oblasti psihijatrije. Ipak je zdravlje na prvom mestu.

Srdacan pozdrav svima Vama koji ste me donekle ili skroz kapirali, sa kojima sam imao kontakt mejlom itd. i koji ste mi davali korisne savete i predloge, necu da imenujem ali zna se na koju dvojicu vrhunskih ljudi mislim, pre svega na starijeg gospodina ljubitelja konditorskih proizvoda. Vidimo se tamo negde nekad na nekom drugom mestu. Ovo mesto je jbg stetno po moje zdravlje.

Da ste mi zdravo i da ova viruscina sto pre nestane pa da ne budemo zatocenici raznih foruma, drustvenih mreza i ostalih gluposti koje unistavaju zivot...

Veljko dbqp

****************
DELL INSPIRON 17R N7110



:: A ko su ti to ti trollovi molim te
:: Pa nece ljudi da niko pravi sprdnju od foruma a dojadiste vise sa dbqp-detektor profilima
:: Pa sta ako sam ovde? Eto, iz ove teme se da zakljuciti da stavis AVG ako koristis m-banking i placas preko neta karticama telefonom
:: Gde ti tu vidis trollovanje? U toj informaciji mozda? E pa svaka ti dala vode iz bokala u tom.slucaju
:: Nepristojan si druze
::
::
:: :: Nema leba prijatelju. Vole trolove pa to ti je. Bolje ćuti da tebe ne oteraju
:: ::
:: ::
:: :: :: idi troluj na nekom drugom mestu....ne pominji ni jednog člana ovog foruma, jer nemaš ni osnovno pravo po dužini članstva i broju postova, mizeran si, a kamo li da si ikada nekom pomogao svojim znanjem...
:: :: ::
:: :: :: ***************
:: :: :: DELL INSPIRON 17R N711
:: :: ::
:: :: ::
:: :: ::
:: :: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
phoboskv Mbanking 25.04.2020. 07:59 #662723

status: user
broj poruka: 939
Koristim m-banking 5-6 godina, mozda i vise. I na androidu i na ios-u. Placam uredno preko telefona sve. I...? Nikada nisam imao nijedan AV na telefonu i nikada nisam imao nijedan problem.

AV na telefonu... najveca glupost!!!


Tell the Spartans, stranger passing by,
that here obedient to their laws we lie

`I`m the best there is at what I do, but what I do isn`t very nice`


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Cyberdyne Re: Re: Re: Re: sa tih celihi 31 priznatih postova... 25.04.2020. 10:37 #662725

status: user
broj poruka: 43
UJLUDNO?
Daj, polako, smiri se, popij nesto, pa onda opet iskucaj rec koju si pogresno napisao i citiraj me.
Ajde sad nestani, dosadno mi je ovo prepucavanje.


::
:: citiram tvoje `ujludno` pisanije
::
::
:: MOLBA ZA VLASNIKA FORUMA, ZA DIREKTORA NETWORK IT D.O.O., ZA ADMINISTRATORA
::
:: Molim Vas uklonite sledece naloge i sve postove koji su poslati koriscenjem istih
::
:: dbq
:: Kriege
:: Influence
:: DBCoope
:: Cyberdyn
::
:: Necu vise posecivati ovaj forum po savetu strucnjaka iz oblasti psihijatrije. Ipak je zdravlje na prvom mestu
::
:: Srdacan pozdrav svima Vama koji ste me donekle ili skroz kapirali, sa kojima sam imao kontakt mejlom itd. i koji ste mi davali korisne savete i predloge, necu da imenujem ali zna se na koju dvojicu vrhunskih ljudi mislim, pre svega na starijeg gospodina ljubitelja konditorskih proizvoda. Vidimo se tamo negde nekad na nekom drugom mestu. Ovo mesto je jbg stetno po moje zdravlje
::
:: Da ste mi zdravo i da ova viruscina sto pre nestane pa da ne budemo zatocenici raznih foruma, drustvenih mreza i ostalih gluposti koje unistavaju zivot..
::
:: Veljko dbq
::
:: ***************
:: DELL INSPIRON 17R N711
::
::
::
:: :: A ko su ti to ti trollovi molim te
:: :: Pa nece ljudi da niko pravi sprdnju od foruma a dojadiste vise sa dbqp-detektor profilima
:: :: Pa sta ako sam ovde? Eto, iz ove teme se da zakljuciti da stavis AVG ako koristis m-banking i placas preko neta karticama telefonom
:: :: Gde ti tu vidis trollovanje? U toj informaciji mozda? E pa svaka ti dala vode iz bokala u tom.slucaju
:: :: Nepristojan si druze
:: ::
:: ::
:: :: :: Nema leba prijatelju. Vole trolove pa to ti je. Bolje ćuti da tebe ne oteraju
:: :: ::
:: :: ::
:: :: :: :: idi troluj na nekom drugom mestu....ne pominji ni jednog člana ovog foruma, jer nemaš ni osnovno pravo po dužini članstva i broju postova, mizeran si, a kamo li da si ikada nekom pomogao svojim znanjem...
:: :: :: ::
:: :: :: :: ***************
:: :: :: :: DELL INSPIRON 17R N711
:: :: :: ::
:: :: :: ::
:: :: :: ::
:: :: :: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60281. Broj poslatih odgovora: 646156.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs