Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
PC Berza Caffe
Bajs?
STRANA 1 OD 1
Rammulino Bajs? 11.05.2019. 02:11 T66852

status: user
broj poruka: 384
Pozdrav

Planiram da pazarim narednih dana neki bajs. Na rate tj odlozeno placanje. Tako da mogucnost kupovine polovnog markiranog bajsa `za te pare` nema.
Ono sto sam nasao, a da mi izgleda nekako korektno za te novce je: https://bit.ly/2JcGj7l
U ovom cenovnom rangu (oko 20-22k din) da li mozda ima nesto drugo za pogledati?
Bajs bi se vozio rekreativno, do pijace, posla, sela...asfaltom. Ne suma i slicno.

Jos jedno pitanjce, a vezano je za ram bicikle. Koja velicina rama bi najbolje odgovarala mojoj visini (190 cm)
I da li 26` tockovi zavrsavaju posao, ili bi trebao iz nekog razloga da jurim 27` (kao sto mi par njih preporucuje)

Tnx na savetima
Ziveli

Asus p5ql-e
Xeon e5450 @3.5ghz Black Megahalems + Noctua nf-p12
4x2gb ddr2 Ocz
Zotac gtx 1050 ti 4gb
neki budjavi wd hdd
kingston ssd240 gb
lc power 720w green power
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner 18` max 20` 11.05.2019. 20:02 #656605

status: user
broj poruka: 7761
Ja sam sebi uzeo 22` na mojih 193 i to je preveliki ram za mene...
Iskreno sada bih uzeo 18` max 20`... mada to zavisi i od duzine nogu koje kod mene nisu kratke ali je ram sve jedno veliki... 22` je za one oko 2m...

A moj predlog ti je da prvo probas na Adi dan dva iznajmis pa vidis da li ce ti to odgovarati...

Bajs je zajebana rabota ako nemas mesta na terasi a stan na bat drugom spratu samo ce ti praviti guzvu i nervirace ukucane vise nego sto ce tebi pricinjavati zadovoljstvo...

Takodje cuvanje bajsa u hodniku zgrade zaboravi vreme poluraspada je 10-15 minuta... odnosi se i na posao... nema drzanja u hodniku ako nervira kolege... prosto je zajeban za parking kao i svako drugo prevozno sredstvo...

Ja bih sada uzeo onaj Mi trotinet od 400E ali sam pretezak za isti... mada je bajs bolji za kondiciju... samo je pitanje da li ce to biti bas ta grupa misica...

Citat:
`Молимо паметне да престану са попуштањем, ситуација је постала неподношљива!`

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Rammulino ... 13.05.2019. 14:56 #656621

status: user
broj poruka: 384
zivim u kuci, imam malo dvoriste, ali ga imam.
ovo mu dodje 20 inca ovaj ram iz linka, valjda ce odgovarati, ako i ne odgovara videcu odmah na licu mesta.
mogucnost probe ne postoji, pogotovo ne ovog bajsa jer nznm nikog ko ima isti.


Asus p5ql-e
Xeon e5450 @3.5ghz Black Megahalems + Noctua nf-p12
4x2gb ddr2 Ocz
Zotac gtx 1050 ti 4gb
neki budjavi wd hdd
kingston ssd240 gb
lc power 720w green power


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60264. Broj poslatih odgovora: 645987.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs