Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Zvuk
Preporuka za Bubice
STRANA 1 OD 1
t3r2a Preporuka za Bubice 27.04.2018. 17:51 T65850

status: user
broj poruka: 29

Imate li neku preporuku za Bubice od 2000 do 3500 dinara? Gledao sam neke Altec Lansing Inspire ili da uzmem Altec Lansing Ring. Koristio bi ih na telefonu Xiaomi Mi 6.

Pozdrav
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ZooLoo ... 27.04.2018. 22:53 #645583

status: user
broj poruka: 3974
Uciti i samo uciti! :D

PC Igre https://goo.gl/nReEin

HB https://goo.gl/v7sVst

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
t3r2a ... 27.04.2018. 23:27 #645588

status: user
broj poruka: 29
Ne znam cemu ovo, ali dobro. Skolu sam zavrsio odavno, mozda je doslo do zabune jer nisam naveo za sta bi sluzile prvenstveno. Muzika (electro) i naravno razgovore. Zato molim vas, treba mi neka konkretna preporuka.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire ... 27.04.2018. 23:33 #645589

status: user
broj poruka: 18472
Ma pusti ZooLoo-a, nas lokalni spamer, totalno bezopasan :)

Moj predlog : Sennheiser MX 475. Ne znam sta Sony ima u ponudi, nisam pratio ali cenim da je Sen sigurna varijanta.



Intel 8700K@5.2 Ghz/Asus Maximus X Hero/G.SKill 3866Mhz 16GB/Asus GTX 1080 Ti OC SLI/Samsung 850 PRO/Enermax Revolution 1050w/Creative Titanium HD/Apple Ipad Air 2

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
t3r2a ... 28.04.2018. 00:09 #645590

status: user
broj poruka: 29



Hvala na predlogu, ali imao sam ovakav oblik i stalno mi ispadale iz usiju, mozda zato sto mi je skoljka velika :P A sta mislite o AKG Y20U ???

Pozdrav
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire ... 28.04.2018. 00:35 #645591

status: user
broj poruka: 18472
Pogledaj Sony MDR-EX110AP. Kad je rec o bubicama nesto nisam za AKG.


Intel 8700K@5.2 Ghz/Asus Maximus X Hero/G.SKill 3866Mhz 16GB/Asus GTX 1080 Ti OC SLI/Samsung 850 PRO/Enermax Revolution 1050w/Creative Titanium HD/Apple Ipad Air 2

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
t3r2a ... 28.04.2018. 00:53 #645592

status: user
broj poruka: 29



Hvala, zvacu sutra da pitam da li imaju na stanju. Jos jednom hvala na preporuci.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pajsgudgud Ako ne moraju bubice... 28.04.2018. 08:27 #645594

status: user
broj poruka: 3738
ja bih ti preporučio in-ear varijantu.

https://www.philips.com.ph/c-p/SHO9550_10/oneill-the-specked-in-ear-headphones

Ne volim bubice upravo zato što se vrlo lako pomere u uhu i onda moraš da ih svako malo nameštaš i imaju lošiji zvuk od in ear varijante.

Gorepomenute imam već šest godina. Da budem iskren raspale su se potpuno ali znaj da sam ih koristio skoro svaki dan u hodu na mp3 plejeru. Zvuk je odličan (naravno ovo zavisi i od samog plejera), bas kvalitetan i pun. Prelemio ih dva puta, rade i dalje.

Cena isto odlična...između 2500-2800din.


support normality

GA 990XA - UD3, AMD fx8320+ereboss, AMD entertainment 8GB r.a.m, Samsung evo 840 120gb, WD 500Gb, MSI 560Ti, Chieftec modular 750W.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Preporuka za Bubice 28.04.2018. 12:10 #645596

status: user
broj poruka: 18944
Fine su ove Altec koje si gledao, svidja mi se sto imaju pleteni kabl, sto je prakticno.
Ono sto bih ja gledao, su modeli sa kojima dobijes dodatne silikoncice razlicitih velicina, a dodatni je plus kod svih bubica kada je jedna strana duza, tj. da moze da se prebaci preko vrata, to meni mnogo nedostaje kod ovih sto trenutno imam, Philips, bile su extra jeftine, a rade za sve pare, imaju silikone koji ulaze u skoljku i to su jedine sluske koje mi ne ispadaju. Nije samo do silikonskih ulozaka, nego i oblik i velicina bubica, imam jedne Sony malecke bubice, koje izgledaju kao loptice, i one obavezno ispadaju kao od sale: https://www.amazon.co.uk/Sony-MDR-EX15LP-In-Ear-Headphones-Black/dp/B00I3LUQPW

Ovakav oblik treba gledati: https://goo.gl/zs7i7c

Pre njih sam imao Sony, velike bubice sa sundjerima, mrzeo sam te sundjere, ali one su imale dosta snazan bass.
AKG pravi odlicne slusalice i bubice, isto kao i Sennheiser, ali i jedan i drugi imaju i lose modele.

Ono sto bih takodje razmotrio je DENON.


::
:: Imate li neku preporuku za Bubice od 2000 do 3500 dinara? Gledao sam neke Altec Lansing Inspire ili da uzmem Altec Lansing Ring. Koristio bi ih na telefonu Xiaomi Mi 6
::
:: Pozdrav
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Krieger 03.05.2018. 08:50 #645706

status: user
broj poruka: 312
Sony MDR EX76LP in ear bubice, nesto najelegantnije sto imam tog tipa i bukvalno stoje u vitrini u plasticnoj kutijici. Bass jebe majku a visoki prze kao friteza na 300ºC ali nikad vise tog kvaliteta, neodijuma i takvog drajvera spakovanog u minijaturni dizajn.
Mislim da sam ih poslednji put slusao pre 2-3 godine, mozda vise i ne rade iako kap prasine nije pala na njih jer kao sto rekoh spavaju u kutijici.
Ovo sto je @Machine predlozio me podseca na moje crne i crvene MDR EX50-tke, izgledaju gotovo identicno ali i to je stara serija, Sony je odavno odustao od slusalica dobrog kvaliteta i preusmerio svoj opus u nekom drugom pravcu.

AKG i Sennheiser nikad nisam cuo ali taj isfurani Sennheiser mi se gadi iskreno, jos kad se izgovara ime proizvodjaca pravilno na nemackom (Zen`hajza) povraca mi se.

Ali iznenadile su me Samsungove in ear bubice sa mikrofonom koje idu uz tj. isle su uz S4/S5/S5 Neo - drndaju za sve pare, ali nista kao iPodove klasicne bubice - kada priblizim jednu drugoj okrenute metalnim delom magnet radi ko lud ali dzaba kada su meni uvek masne usi a sad je maltene i leto pa su i znojave i ispadaju tako da i one spavaju u fijoci.

Bitan je izlaz na samom emiteru zvuka, po meni iPod Nano je tu nenadjebiv, jedini proizvod od Apple-a koji nije isfurano fensi smece kao sto su telefoni, tableti i racunari svih vrsta i sa njim nemam osecaj da sam pokretna Apple reklama iako je jabucica posred play tastercine koja gle cuda ne otkazuje vec skoro 6-7 godina za razliku od dugmadi na telefonima. Baterija - kao nova.

Kad se nesto hoce napraviti kvalitetnim i dugovecnim onda se i moze ali na zalost cilj je da za godinu dve kupis novi telefon, tablet, Macbook ili AIO a ne da ti potraje. Doduse za potonja dva je kriv Intel sa svojim ``inovacijama`` a to sto i3 gen1 i i3 gen6 rade isto nema veze, bitne su $u$ke.

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
BassivitY Pre godinu i po naleteo na ovo na netu 03.05.2018. 10:50 #645708

status: user
broj poruka: 911
Porucio iz zajebancije i odusevio se. Stigle u plasticnoj kutiji sa tri velicine onih silikonskih umetaka. 500 dindzi ...

https://www.gearbest.com/earbud-headphones/pp_431999.html?wid=1433363

Do tada sam imao neke sonijeve bubice, u BigBangu u uscu sam ih platio oko 2500 din i bile su odlicne, ove su na nivou njih bez problema. Narucio bukvalno samo da vidim o cemu ljudi pricaju posto ih nahvalise na dosta foruma i kad sam ih cuo ....da se razumemo, nista revolucionarno ali opusteno u nivou bubica do 20e sa odlicnim kablom i dobrim kvalitetom izrade.
Ko hoce da se zeza i da baci 500 din, saceka tipa dve nedelje i eksperimentise, preporuka.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
CARPE DIEM

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60282. Broj poslatih odgovora: 646160.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs