Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Igrački rekviziti i konzole
Logitech g25
STRANA 1 OD 2  
vlada2907 Logitech g25 08.11.2009. 12:21 T21695

status: user
broj poruka: 1

Prodajem logitech g25, skoro nov, samo proban.... garancija.... ili menjam za odredjene komponente.........dogovor +,- itd.....
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Equinoxe Re: Logitech g25 08.11.2009. 12:22 #156422

status: user
broj poruka: 12056

Oglasi care, idu u rubriku oglasi.

::
:: Prodajem logitech g25, skoro nov, samo proban.... garancija.... ili menjam za odredjene komponente.........dogovor +,- itd.....
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
GAMER4LIFE Vlada2907 08.11.2009. 12:39 #156429

status: user
broj poruka: 839

Za koliko para prodajes???

P.s. imao sam 2 komada i kod oba me je zezao Shifter + kod poslednjeg FFB

Ne znam stvarno sta je vise s tim Logitech-om a nije ni cudo kad u ovu raspalu Srbiju stize roba 3 klase
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Polako ali sigurno 08.11.2009. 12:45 #156434

status: user
broj poruka: 6643
Logitech je firma koju više nikome ne bi preporučio. (Ako me pita...)
Kvalitet ide u download, a cene u upload.
Proizvode maltene iste ergo tastature (ako ne i iste, tj. iz iste fabrike u yellowlandu) kao Microsoft, ali su skoro dva puta skuplje. Drugo, malo-malo pa žalbe na otpalo, puklo, ostalo bez boje, ne radi taster-dva...
Samo da ne otkrijemo da je neki vešti kinez naštancovao kopije... mada sumnjam. To je to, počeli su da štede i to se vidi, a da žive od stare slave.
P.S. Da nije ovaj prvi post, od novog user-a, potvrda da nam treba moderator?

Next - Next - Next - Accept - Ok ...? Eh? Jbt!!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Polako ali sigurno 08.11.2009. 12:49 #156436

status: user
broj poruka: 18944
dobar je Logi, ali ne treba bas uvek kupovati ko` muva bez glave, svaki brand ima svoje felere...treba voditi racuna, kako za hard diskove, tako i za pacove i tastature...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Equinoxe Re: 08.11.2009. 12:56 #156439

status: user
broj poruka: 12056

Od Logitech-a bežim već neko vreme jer konstantno imam negativna iskustva sa dodatkom paradoksa. Njihovi uređaji iz jeftine klase rade bolje od uređaja koji su dosta skuplji, na pr:

Internet 350 tastatura (800 din) ima daleko bolje izlivene dugmiće od Logitech Media i Logitech Wave modela kojima odmah ili posle perioda korišćenja dugmići zapinju, naročito duži (shift, back, space, numšad + i enter, tab itd.)

RX300, puko scroll polse dva dana. MX610 je sa najkvalitetnijim baterijama preskakao velike površine. G7 miš je blagi užas, naročito klizava plastika.....MX510 se ogulio sav za 7 dana....

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Re: Re: Polako ali sigurno 08.11.2009. 12:58 #156441

status: user
broj poruka: 6643
Ma mislim na to da neke firme vremenom ili u nekom vremenu zasluže poverenje ad hock. To znači da, kad ne znaš šta konkretno, uvek možeš nekome reći: uzmi npr. .... Canon digitalni fotoaparat koji god nađeš a imaš dovoljno para za njega, i nema greške... eto to. Moglo se to za Logitech do skora reći, ali sad više ne. Ne kažem da sve ne valja, daleko od toga, ali, MORA da se gleda i pazi što ga kod mene automatski svrstava u žnj kategoriju - uz to i poskupu. Plus, ako su imali felerične serije, sve će ko za q da završe kod nas. Neće naši prodavci žaliti para i puta, samo da ih sve otmu i uvezu iz beloga sveta...jer su jeftinije u startu. Osim kod njih. Tu će biti exclusive, jer, takih nema nigde na svetu!!!

Next - Next - Next - Accept - Ok ...? Eh? Jbt!!!

:: dobar je Logi, ali ne treba bas uvek kupovati ko` muva bez glave, svaki brand ima svoje felere...treba voditi racuna, kako za hard diskove, tako i za pacove i tastature..
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Scyter Re: Re: 08.11.2009. 12:59 #156443

status: user
broj poruka: 8138
Imam ovu tastaturu vec godinu dana,ne pada mi na pamet da je menjam jer je odlicna,a cena joj je smesna.

The Way It`s Meant To Be Played


:: Internet 350 tastatura (800 din) ima daleko bolje izlivene dugmiće od Logitech Media i Logitech Wave modela kojima odmah ili posle perioda korišćenja dugmići zapinju, naročito duži (shift, back, space, numšad + i enter, tab itd.
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zandarm ... 08.11.2009. 13:08 #156448

status: user
broj poruka: 1454
Od Logitech-a imam MX518, već dve godine i šljaka k`o zmaj, stvarno boljeg miša nisam imao...
Imam i Drivig Force Pro, koji je isto tako odličan, ali mu se centriranje za nijansu poremetilo, pa oće da `povuče` na levo...
Za sada, nikakvih većih zamerki na njih nisam imao.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
I Don`t Know What That Means

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
uroshnet re 08.11.2009. 13:44 #156460

status: user
broj poruka: 1033
Logitech je keva!
Znaci imam mx310 vec 3-4 godine, nista mu ne fali, radi bolje od bilo kog danasnjeg koji kosta do1000 1500 din. a izlupao sam ga... u pm.
E sad ne znam za novije priozvode, kakvog su kvaliteta.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Equinoxe Re: 08.11.2009. 13:51 #156461

status: user
broj poruka: 12056

MX310 je fantastičan miš, imao sam ga, al znaš kad je on bio aktuelan....davno beše, kod Logia je sada veliko šarenilo.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
GAMER4LIFE Logitech 08.11.2009. 13:57 #156463

status: user
broj poruka: 839
Je keva kad ga otpakujes iz kutije, posle odredjenog vremena.........

Imam MX1000 Laser sjebo se , Logitech G9 oguli se grip znachi nabrajam naj stvari koje je proizvodio Logitech onda G15 Gaming tastaturu, trepere mi dugmici, naslon za ruke je preosetljiv jer su one zabice koje ga drze za tastaturu ko cackalice tanke i jako slabe mogu da se slome ako se ne vodi racuna, plus i kad se stavi to za ruke nije stabilno nego moze da se pomera levo desno, i trebali su gumirane dugmice da naprave a ne plasticne kao kod tastature za 800dinara, isto tako volan Logitech G25 vec 2 modela sam imao i kod prvog je riknuo menjac posle 3 meseca , cekao mesec dana da mi daju drugi i kod njega se posle pola godine zeznuo menjac i vozio ga samo u sekvent modu par nedelja stavio ga u kutiju i posle nekog vremana izvadim ga upalim smoto ga pun levi i stoji tako zakuca na jednu stranu i oseca se paljevina kako gori motor, izbagovo se nesto probao sam sve zivo i motor se sjebo otvorio sam ga vidi se da je izgoreo motor KATASTROFA!!! a FFB nikad nisam pojacavao do maximuma i sl. nezan sam bas prema hardweru a oni su to morali mnogo izdrzljivije i kvalitetnije da naprave jer je to ipak volan , ne mozes ko pickica da okreces volan i da se trkas to ne ide nikako!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gile23 Re: Logitech 08.11.2009. 14:41 #156468

status: user
broj poruka: 9121
Jbt otkud tebi tolike pare :).

Pozdrav!


:: Je keva kad ga otpakujes iz kutije, posle odredjenog vremena.........
::
:: Imam MX1000 Laser sjebo se , Logitech G9 oguli se grip znachi nabrajam naj stvari koje je proizvodio Logitech onda G15 Gaming tastaturu, trepere mi dugmici, naslon za ruke je preosetljiv jer su one zabice koje ga drze za tastaturu ko cackalice tanke i jako slabe mogu da se slome ako se ne vodi racuna, plus i kad se stavi to za ruke nije stabilno nego moze da se pomera levo desno, i trebali su gumirane dugmice da naprave a ne plasticne kao kod tastature za 800dinara, isto tako volan Logitech G25 vec 2 modela sam imao i kod prvog je riknuo menjac posle 3 meseca , cekao mesec dana da mi daju drugi i kod njega se posle pola godine zeznuo menjac i vozio ga samo u sekvent modu par nedelja stavio ga u kutiju i posle nekog vremana izvadim ga upalim smoto ga pun levi i stoji tako zakuca na jednu stranu i oseca se paljevina kako gori motor, izbagovo se nesto probao sam sve zivo i motor se sjebo otvorio sam ga vidi se da je izgoreo motor KATASTROFA!!! a FFB nikad nisam pojacavao do maximuma i sl. nezan sam bas prema hardweru a oni su to morali mnogo izdrzljivije i kvalitetnije da naprave jer je to ipak volan , ne mozes ko pickica da okreces volan i da se trkas to ne ide nikako!
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic @GAMER 08.11.2009. 15:00 #156475

status: user
broj poruka: 18944
ne moze mx1000 da crkne tek tako, mora da si `zatego` kabl pa je izgubio kontakt i ti mislis da je crko`
Kod G9 je mana ta gumirana maska, i meni se izlizala i svima ko je kupio ovog misa, gumirano se uvek izlize zbog dosta koristenja, ali zato mis kao mis radi besprekorno, takodje i G5, mxRevolutio, a za G7 ne znam, ruzan je i wireless, pa ga zato nisam hteo. Za tastaturu ne dajem vise od 1.500din, tako da mislim da je suludo kupogati G-keyboard, mnogo su skupe, a eto i nekvalitetne...
btw, ste videli novog G500?


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
GAMER4LIFE 50 miliona DPI-a 08.11.2009. 16:07 #156487

status: user
broj poruka: 839

Od Logitecha cu jos da uzmem G19 tastaturu i G27 volan kad stigne kod nas!

P.s imarkovic, nista nisam zatego, klikovi su sjebani! Malopre sam snimao kuciste da vidis kako izgleda Noctua na Vendetti 2..

Nisam zadovoljan Logitechom iskreno! aj G9 je ok, lepo radi samo ta maska sto mi se izlizala nije nesto puno al me nervira! zato sam stavio onu hrapavu...

http://www.youtube.com/watch?v=YaP057wK8fY
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic @GAMER 08.11.2009. 16:18 #156489

status: user
broj poruka: 18944
procitaj mail

znam, i mene to nervira, tako dobar mis, a takvu masku da mu naprave...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire @imarkovic 08.11.2009. 17:02 #156498

status: user
broj poruka: 18472
Koji bese onaj mouse sto se svidja i tebi i meni?G500?

@Gamer
Isto imam G9 mis i taj grip sam odmah promenio.Stavio sam onaj od brusene plastike jer mi vise odgovara.

Green Green Grass Of Home

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
GAMER4LIFE Re: @imarkovic 08.11.2009. 17:20 #156506

status: user
broj poruka: 839



:: Koji bese onaj mouse sto se svidja i tebi i meni?G500
::
:: @Game
:: Isto imam G9 mis i taj grip sam odmah promenio.Stavio sam onaj od brusene plastike jer mi vise odgovara
::
:: Green Green Grass Of Home
::
::

http://www.logitech.com/index.cfm/mice_pointers/mice/devices/5750&cl=us,en


Logitech G500, performance Kao G9x a maska nalik G7, mislim da kod njega ne moze da se oguli maska i sl.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 08.11.2009. 21:10 #156544

status: user
broj poruka: 12785
Uvek sam kupovao logitechove high-end komponente i nikad nisam imao primedbe, sem mozda trosenja G9 grip-a, ili tastera Wave tastature....

__________________
Scourge of PCBerza

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic @sky 08.11.2009. 22:47 #156592

status: user
broj poruka: 18944
JESTE, to je taj! performanse su mu kao G9x, a maska kao G5, G7 je za nijansu duza, i plus ima savrsen raspored dpi tastera, i genijalni treci taster, ma mis je pun pogodak.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic ... 09.11.2009. 01:47 #156667

status: user
broj poruka: 18944
sad sam nesto gledao po netu i naletim na tastaturu koja izgleda bas fino...
ovo je u pitanju:
http://www.microsoft.com/hardware/gaming/ProductDetails.aspx?pid=093

to bi trebalo da je ista ova (sem dugmeta space i enter):
http://www.productwiki.com/upload/images/microsoft_reclusa_gaming_keyboard.jpg

ali ova mi deluje isto ok, i jako je slicna sa prethodnom, ali kao da nije to ta:
http://tweakers.net/ext/i/1178283704.jpg
http://blogs.elcomercio.pe/geekgames/Microsoft_Reclusa_Gaming_black.jpg
tu je negde oko 50ak eu.

nije ni ova losa, nesto `obicnija` varijanta, u paketu sa optical mouse-om, za 1.700din:
http://www.orderbg.com/images/aimages4/Microsoft-Value-Pack-2.0.jpg

koju god sam imao Microsoft igrackicu, bila je bas bas kvalitetna, a ova tastatura je i lepa i izgleda kvalitetno.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Ne znam dal se neko zalio na plastiku kod Logitech-a ali.. 09.11.2009. 01:58 #156669

status: user
broj poruka: 18472
Kod Microsoft-a je tek jad i beda plastika,kako uzmes u ruke ko da je kinez pravio.Par tastatura sam provrteo i to one kao fancy,nesto nalik wave-u,mislim za taj rang.Ma kakvi,ni prici Logitechu.Logi je logi.Jeste da ima nekih malih mana ali je ipak zakon.

Green Green Grass Of Home

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic @sky 09.11.2009. 02:02 #156672

status: user
broj poruka: 18944
pih bre sky, sad sam se razocarao, a bas lepa tastaturica, ima na sajtu logo Razer-a, sta znam, nikad nisam ni jednu MS tastaturu korisio, ali brate misevi su im izuzetno kvalitetni, nikako sa tom kineskom plastikom, radio sam sa 5-6 razlicitih...mada, ne znam koliko ti mozes da mi budes merodavan, za sve sto ti se ne svidja, ti odmah se `vatas za kineza i plastiku, hahahah (Gainward).
salim se


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire @imarkovic 09.11.2009. 02:10 #156674

status: user
broj poruka: 18472
Nemoj mene slusati.Ja nisam merodavan u proceni jer imam izuzetno visok standard koji je tesko zadovoljiti.
Treba da iskusis sam da bi se uverio da li se moje iskustvo i prica poklapa sa tvojim pa ces iz toga da izvuces zakljucak.Sve zavisi od praga tolerancije i od ukusa.

Green Green Grass Of Home

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic @Sky 09.11.2009. 02:11 #156675

status: user
broj poruka: 18944
ajde, jel mozes da se prisetis na kojoj tastaturi si radio? kako je otprilike izgledala?


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire @imarkovic 09.11.2009. 02:27 #156683

status: user
broj poruka: 18472
Pa covece ja nekad ne mogu da se setim sta sam jeo juce a kamo li tih stvari koje dnevno vidim i probam ko zna koliko.Ne prodje dan da se ne susretnem bar sa jednim parcetom nekog hw-a.Stvarno ne znam.Mislim imam neke vizuelne slike u glavi ali nebi znao da ti objasnim koje su to tastature.
Ma batali pricu.Meni je samo ostao taj los utisak tako da o Microsoftu uopste i ne razmisljam.To sto sam video bilo mi je dovoljno.Moj subjektivni osecaj mada kako god okrenes plastika se iz aviona vidi da je jeftina - Kinez bre original!

A ono za Gainward sam se ja malo zaneo u opisu,lepo sam ti objasnio.Sto me sad tovaris svaki put?Svetis mi se hahahahaha.

Green Green Grass Of Home

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 2  
Broj postavljenih tema: 60282. Broj poslatih odgovora: 646160.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs