Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Pristup Internetu
mts optika ili ostati na SBB-u?
STRANA 2 OD 2
MaliAbner Re: Ja .... 13.12.2019. 21:21 #660045

status: user
broj poruka: 7761
Upload mozes da duoliras uz jednokratnu naknadu...
Samo sto deru ko Andjelko iz majsorske radionice...

Citat:
`Молимо паметне да престану са попуштањем, ситуација је постала неподношљива!`

:: ...sam osudjen na SBB i samo zbog toga sto MTS niti bilo koji drugi operater nema mrezu u Batajnici moram da cutim
:: Istog momenta kad prva optika prodje imam da se nakacim
:: Ovi iz SBB su opasno bezobrazni sa cenama i brzinom jebenog neta
:: Preskupi su, prespori su (pogotovo upload koji je u danasnje vreme najpotrebniji kod SBB je blago recno katastrofalno mali)
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
phoboskv ... 13.12.2019. 22:06 #660046

status: user
broj poruka: 939
@Jamire
“Sto se tice optike, optika je optika ali ja to neveruje da ce da radi kako treba jel 50mb optika je smesna, bolje reci uas.
MTS Kanali sem Arena su uzas. Imas 3-4 HD kanala sve ostlao je sranje sto se tice slike.”

Sta je pisac hteo da kaze???!

50 mb optika??!!


Tell the Spartans, stranger passing by,
that here obedient to their laws we lie

`I`m the best there is at what I do, but what I do isn`t very nice`

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gang1978 Re: Re: Ja .... 14.12.2019. 00:42 #660049

status: user
broj poruka: 1661
To i jeste problem necu da im doplatim banke zute i ovaku su preskupi + upload mora da bude bar 50mb/s a ne jadnih i bednih 8mb/s.
Drze monopol i veliki deo Srbije i zato se tako ponasaju..lopovcine...cim se MTS sa optikom bude dovoljno prosirio da ih ugrozi ima da daju duplo veci upolad od svih..ovako prave majmune od nas sa 8mb/s upload-om za skoro 4000 dinara mesecnom pretplatom 8 im mami jebem svima tamo u toj kompaniji, da bog da se zapalila i izgorela !!!!


:: Upload mozes da duoliras uz jednokratnu naknadu..
:: Samo sto deru ko Andjelko iz majsorske radionice..
::
:: Citat:
:: `Молимо паметне да престану са попуштањем, ситуација је постала неподношљива!`
::
:: :: ...sam osudjen na SBB i samo zbog toga sto MTS niti bilo koji drugi operater nema mrezu u Batajnici moram da cutim
:: :: Istog momenta kad prva optika prodje imam da se nakacim
:: :: Ovi iz SBB su opasno bezobrazni sa cenama i brzinom jebenog neta
:: :: Preskupi su, prespori su (pogotovo upload koji je u danasnje vreme najpotrebniji kod SBB je blago recno katastrofalno mali)
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Re: ... 14.12.2019. 15:17 #660060

status: user
broj poruka: 7761
Opticki net od 50/8 Mb/s ne postoji u ponudi MT:S niti se u BOX paketima takav NET reklamira kao opticki internet...

BOX 3 OPTIKA je 100/20 Mb/s... BOX 3 IDSL je do 50/8 Mb/s...
BOX 4 OPTIKA je 200/80 Mb/s... BOX 4 IDSL je do 50/8 Mb/s...

Ne treba mesati babe i zabe...

Citat:
`Молимо паметне да престану са попуштањем, ситуација је постала неподношљива!`

:: @Jamir
:: “Sto se tice optike, optika je optika ali ja to neveruje da ce da radi kako treba jel 50mb optika je smesna, bolje reci uas
:: MTS Kanali sem Arena su uzas. Imas 3-4 HD kanala sve ostlao je sranje sto se tice slike.
::
:: Sta je pisac hteo da kaze???
::
:: 50 mb optika??!
::
::
:: Tell the Spartans, stranger passing by
:: that here obedient to their laws we li
::
:: `I`m the best there is at what I do, but what I do isn`t very nice`
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladarko Re: Re: ... 14.12.2019. 15:41 #660063

status: user
broj poruka: 4228
Dok nisam (zahvaljući tvom postu) video da postoji unapređen BOX4 plavi, imao sam 50/8 na mts optici. Dakle, možda sada ne postoji u aktuelnoj ponudi, ali je postojao (prethodni ugovor sklopio sam u krajem januara, čini mi se) i koristio sam ga, kažen, do pre neki dan.

Pozdrav!

Vlada

:: Opticki net od 50/8 Mb/s ne postoji u ponudi MT:S niti se u BOX paketima takav NET reklamira kao opticki internet..
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Re: Re: Re: ... 14.12.2019. 18:31 #660068

status: user
broj poruka: 7761
Da te sluzi lepo...
A nadam se da ce i mene tamo negde od 02/2020...

Jos kad bih mogao zenon mt:s broj da prebacim u taj BOX bombona...

Citat:
`Молимо паметне да престану са попуштањем, ситуација је постала неподношљива!`

:: Dok nisam (zahvaljući tvom postu) video da postoji unapređen BOX4 plavi, imao sam 50/8 na mts optici. Dakle, možda sada ne postoji u aktuelnoj ponudi, ali je postojao (prethodni ugovor sklopio sam u krajem januara, čini mi se) i koristio sam ga, kažen, do pre neki dan
::
:: Pozdrav
::
:: Vlad
::
:: :: Opticki net od 50/8 Mb/s ne postoji u ponudi MT:S niti se u BOX paketima takav NET reklamira kao opticki internet..
:: ::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladarko @mali abner 14.12.2019. 18:45 #660069

status: user
broj poruka: 4228
Hvala!

Ovo bi trebalo proveriti šta tačno znači:

`Jedna postpejd linija može biti pridružena samo jednom BOX paketu. Osnovna postpejd linija iz BOX paketa ne može biti pridružena drugom BOX paketu. Kada pridružite dodatnu postpejd liniju, bonus 100 GB interneta vam je na raspolaganju nakon potrošenog internet saobraćaja iz mesečne naknade za tarifu i kupljenih tarifnih dodataka. Nepotrošena količina GB se ne prenosi u naredni mesec.`

Kao da ta pridružena postpejd tarifa je samo član, ali ne i deo BOX paketa i da ima svoju pretplatu, ali može da koristi 3G/4G internet do 100 GB mesečno. Tako sam ja razumeo.

Pozdrav!

Vlada

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nidzakv .... 16.12.2019. 18:53 #660090

status: user
broj poruka: 660
Pusti br od tog sto nudi 10m za dinar, iz Kv sam.
Moj savet, trazi napismeno od telekoma da imas 10m popust, nemoj da drzis za rec dilera.


fx6300 @ 4.6ghz
990fxa-ud3 rev 4.0
Samsung 850 EVO 250GB
2x4Gb @ 1866
GTX960 Gaming G1
Bigfoot killer NIC 2100
Seasonic X-series 650KM3
Logitech G110
Steeseries Heavy
Finalmouse Ergo 2015 SE

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad 30.12.2019. 00:19 #660288

status: user
broj poruka: 4744

vladarko, možeš li reći koliko si generalno zadovoljan tom uslugom koju imaš? TV, internet, brzina, ping, prekidi itd... ?

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
phoboskv ... 30.12.2019. 00:51 #660290

status: user
broj poruka: 939
Inace, jos uvek nisu dosli iz mts-a da me prikljuce. Navodno su prebukirani. Cekam 20 dana vec!


Tell the Spartans, stranger passing by,
that here obedient to their laws we lie

`I`m the best there is at what I do, but what I do isn`t very nice`


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladarko Re: 30.12.2019. 03:01 #660293

status: user
broj poruka: 4228
2-3 ms, 200/75, nema prekida za sada.
Što se tv tiče, ne vidim da je išta bolje, ali ni lošije nego pre.

Bio sam zadovoljan i pre, a sada, kada su ponudili mnogo više interneta za relativno malu doplatu - još sam zadovoljniji!

Pozdrav!

Vlada

::
:: vladarko, možeš li reći koliko si generalno zadovoljan tom uslugom koju imaš? TV, internet, brzina, ping, prekidi itd...
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad 30.12.2019. 04:14 #660294

status: user
broj poruka: 4744

vladarko, hvala.

Sad znam da ovo nisi ti: https://www.youtube.com/watch?v=R0m1UDnmC-Y

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Danijelk Mts prepaid dopuna i nestajanje kredita 11.01.2020. 19:20 #660457

status: user
broj poruka: 1541
Tice se mts-a i prepaid dopune kredita.
Naime, primetio sam da mi kredit misteriozno nestaje, pre dva dana dopunio karticu sa 300din, danas vidim stanje 150, a nisam nikoga ni zvao ni slao sms, i ovo nije prvi put, od kad sam uzeo karticu pre nekih mesec-dva, redovno se desava da mi se potrosi kredit sam od sebe ili skine dobar deo. Jel neko upoznat sa ovim problemom?

https://uniart3d.com/
________________________________________________________________________________
ASUS TUF X299 MARK 1 - i7 7820X 4.4 GHz - CORSAIR H115i PRO RGB - 2xGIGABYTE GTX 1080 G1 8Gb - 32Gb KHX SAVAGE 3000 CL15 - SAMSUNG 970 PRO - TT

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad 11.01.2020. 19:58 #660459

status: user
broj poruka: 4744

Isključi Mobile data.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=27&v=SulE5Ovan8g&feature=emb_logo

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Danijelk ...... 11.01.2020. 20:12 #660460

status: user
broj poruka: 1541
Iskljuceno je, a za net imam dosta mb.

https://uniart3d.com/
________________________________________________________________________________
ASUS TUF X299 MARK 1 - i7 7820X 4.4 GHz - CORSAIR H115i PRO RGB - 2xGIGABYTE GTX 1080 G1 8Gb - 32Gb KHX SAVAGE 3000 CL15 - SAMSUNG 970 PRO - TT

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Re: ...... 11.01.2020. 21:22 #660461

status: user
broj poruka: 7761
Ovo nije tema za tu pricu...

Da li si koristio neke od promocija tipa Mix, Max ili kako ih vec zovu?

Za produzenje te cini mi se jednom obaveste a onda skidaju sve dok se ne odjavis...

A oni net preko promocije ne racunaju kao kad imas paket na Kb nego na Mb...

Promocija se odnosi samo na pozive unutar MTS-a s tim sto moras da uzmes u obzir da nisu svi brojevi sa generalno pozivnim za MTS i dalje u MTS-u...

Meni su obrisali kredit zato sto poslednjeg dana tako sto su mi odbijalil uplatu na jedno sedam razlicitih mesta... nije mnogo ali je ferguson varijanta a i taj broj koristim samo za placanje parkinga...

Citat:
`Молимо паметне да престану са попуштањем, ситуација је постала неподношљива!`

:: Iskljuceno je, a za net imam dosta mb.
::
:: https://uniart3d.com
:: _______________________________________________________________________________
:: ASUS TUF X299 MARK 1 - i7 7820X 4.4 GHz - CORSAIR H115i PRO RGB - 2xGIGABYTE GTX 1080 G1 8Gb - 32Gb KHX SAVAGE 3000 CL15 - SAMSUNG 970 PRO - T
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
phoboskv Evo ga... 14.01.2020. 21:09 #660511

status: user
broj poruka: 939
https://www.speedtest.net/result/8945561336.png

i preko wi fi

https://ibb.co/9vHS7mY


Internet mts-a definitivno rastura sbb po savovima, ali sto se tice kvaliteta slike tv kanala, ipak su iza SBB-a. Mozda su nijanse u pitanju, ipak HD kanali na SBB-u su ostriji u odnosu na mts. I sam interfejs STB uredjaja mi zaostaje za D3 uredjajem ili je stvar navike. Pri promeni kanala, malo zasecka slika, sekundu - dve i onda nastavlja normalno.

Ipak, 10 meseci za 1 dinar, a posle 3899 din mesecno je sasvim ok.

Plus imam 15 dana probni period, pa ako mi se ne svidi, mogu da raskinem ugovor. (za to vreme SBB ceka i ko ih jebe kad nisu ponudili starom korisniku ni jedan jebeni mesec za dinar!!! 20 godina koristim SBB)



Tell the Spartans, stranger passing by,
that here obedient to their laws we lie

`I`m the best there is at what I do, but what I do isn`t very nice`


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladarko Dobro je da si postavio povratnu informaciju 14.01.2020. 23:33 #660517

status: user
broj poruka: 4228
Probaj ga detaljno desetak dana, pa odluči šta ti je činiti. Neke kompromise čovek može da napravi, a nekada ne treba pristajati na lošiju stvar. Postaviš prioritete, pa uporediš.

Recimo, ima 2 stb-a i jedan je brži (noviji, kompaktniji) nego drugi, ali rade o.k. oba. Nema šta da tu menjam, za toliko koliko gledam televiziju istrpeću.

Pozdrav!

Vlada

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
phoboskv Re: Dobro je da si postavio povratnu informaciju 15.01.2020. 00:17 #660519

status: user
broj poruka: 939
E vidis. Ja jos uvek nemam dva tv-a u novom stanu i kad su me pitali za drugi tv, ja rekoh nemam i oni iskulirase i ne dadose mi drugi STB. Ja zaboravih da u paketu ide jos jedan stb. Sutra ih zovem da mi donesu.



Tell the Spartans, stranger passing by,
that here obedient to their laws we lie

`I`m the best there is at what I do, but what I do isn`t very nice`


:: Probaj ga detaljno desetak dana, pa odluči šta ti je činiti. Neke kompromise čovek može da napravi, a nekada ne treba pristajati na lošiju stvar. Postaviš prioritete, pa uporediš
::
:: Recimo, ima 2 stb-a i jedan je brži (noviji, kompaktniji) nego drugi, ali rade o.k. oba. Nema šta da tu menjam, za toliko koliko gledam televiziju istrpeću
::
:: Pozdrav
::
:: Vlad
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
LenaMTS Re: Nadam se da nije Off topic 19.01.2020. 01:09 #660618

status: user
broj poruka: 1



:: Istu dilemu imam ovih dana ali razmišljam i o Orion TV
:: Ima li neko iskustva, imam njihovu optiku na 10 metara od ulaza
:: Paketi su bez telefona što mi odgovara jer se pokazalo da su ti internet telefoni s****e
:: MTS paketi su svi sa telefonom
:: Osim toga klasičan telefon je uvek dobar bekap
:: Jedino mi je sumnjiv spisak kanala (Pink+, Disney...
:: Dobija se i Android Box, ne znam da li je otključan za Kodi itd
::
::
::
::
::

Postovani svi :D
Ja sam terenski radnik u MTS-u, nadam se da je u redu da ostavim svoj broj telefona u nadi da cete mene pozvati ukoliko se odlucite za neki od nasih paketa ^^
0646505163
Unapred zahvalna, Lena iz Telekoma ^^
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Re: Re: Dobro je da si postavio povratnu informaciju 19.01.2020. 06:38 #660623

status: user
broj poruka: 6643
... nisi se z, nisu te z... ne dobijaš automatski drugi stb, moraš da im se obratiš zahtevom da bi ga dobio (a oni time dobili 15 do mesec dana). Možda neko neće ili se predomisli jer mora da buši po kući kao ja... i njima dobro. Fora je da nemaju dovoljno uređaja koliko se ljudi javlja i onda malo zavlače i otežu.
Inače, jeste, ko zbog tv-a misli da pređe u mts, neka ne prelazi, tu nisu konkurentni, ali rade, za sve ostalo, ko upadne u box i pridruženih 100Gb i besplatni moblni tv-go sa porodičnim mobilnim brojevima, sklepali su najbolju ponudu. Tv ponuda je meni nezanimljiva, osim - kad sam negde zaglavljen i gledam je džabaka na mobilnom....

Budale računaju na sreću.

:: E vidis. Ja jos uvek nemam dva tv-a u novom stanu i kad su me pitali za drugi tv, ja rekoh nemam i oni iskulirase i ne dadose mi drugi STB. Ja zaboravih da u paketu ide jos jedan stb. Sutra ih zovem da mi donesu
::
::
::
:: Tell the Spartans, stranger passing by
:: that here obedient to their laws we li
::
:: `I`m the best there is at what I do, but what I do isn`t very nice`
::
::
:: :: Probaj ga detaljno desetak dana, pa odluči šta ti je činiti. Neke kompromise čovek može da napravi, a nekada ne treba pristajati na lošiju stvar. Postaviš prioritete, pa uporediš
:: ::
:: :: Recimo, ima 2 stb-a i jedan je brži (noviji, kompaktniji) nego drugi, ali rade o.k. oba. Nema šta da tu menjam, za toliko koliko gledam televiziju istrpeću
:: ::
:: :: Pozdrav
:: ::
:: :: Vlad
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 2 OD 2
Broj postavljenih tema: 60276. Broj poslatih odgovora: 646113.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs