Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Telefoni: mobilni, fiksni, ...
iPhone 5s 64gb
STRANA 2 OD 2
VMARC 06.05.2015. 08:17 #593360

status: user
broj poruka: 9392
Sa alatima za jailbreak? Bravo!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp .... 06.05.2015. 09:46 #593365

status: user
broj poruka: 3466



Dragg

Jel hoces da skines icloud sa 50 komada iphone 4, dobijas 30e po komadu

Znaci da ovi blokirani telefoni budu normalni svr lepo da moze da se aktivira da ubacimo sim karticu i da moze sms poziv sve sve

Eto ako si za kombinaciju javi
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
codeus Re: .... 06.05.2015. 09:53 #593366

status: user
broj poruka: 4054

stvarno placas 5ce zakljucane na icloud samo 30e ???? imas jednu zakljucanu kupio bih za 40e !!! ozbiljno .. kontaktiraj me na mail .. samo da ga imam u dzepu .. sta ko zna dali je zakljucan

::
::
::
:: Drag
::
:: Jel hoces da skines icloud sa 50 komada iphone 4, dobijas 30e po komad
::
:: Znaci da ovi blokirani telefoni budu normalni svr lepo da moze da se aktivira da ubacimo sim karticu i da moze sms poziv sve sv
::
:: Eto ako si za kombinaciju javi
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dragg Re: .... 06.05.2015. 10:17 #593368

status: user
broj poruka: 2270
Generalno može, ali uz 3 problema:
- za završetak aktivacije potrebna je sim kartica originalnog provajdera. Tu bi moglo doći do malo veće potrage a možda ne nađem uopšte za pojedine mreže.
-Ogromna većina tih telefona je i simm-lockovana. Unlock servis bi me koštao 35-45$ zavisno od mreže (jedino je at&t smešno jeftin). Ako hoćeš kompletnu uslugu, znači da ti vratim fon a ti samo ubaciš naš simm i voziš, onda je 30 evra malo, ja tu nemam ništa a možda budem i u gubitku.
-Ako je bilo koji blacklisted, stvar neće proći.



:: Drag
::
:: Jel hoces da skines icloud sa 50 komada iphone 4, dobijas 30e po komad
::
:: Znaci da ovi blokirani telefoni budu normalni svr lepo da moze da se aktivira da ubacimo sim karticu i da moze sms poziv sve sv
::
:: Eto ako si za kombinaciju javi
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 06.05.2015. 10:58 #593369

status: user
broj poruka: 12785
Matori ti ne znaš šta pričaš. Alatke koje si nakačio su za jailbreakovanje telefona.

Tiny umbrella se ne koristi više, to je alat da možeš da flashuješ koju god verziju iOSa hoćeš dokle god imaš blobove.

iFunbox je file explorer manje više koji radi samo kad je telefon Jailbreakovan

Redsn0w je alat za flashovanje custom iOSa koji je jailbreakovan.

Ništa od alata ovde što imaš ne može da zaobidje iCloud lock...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp .... 06.05.2015. 11:03 #593370

status: user
broj poruka: 3466


Pa ajde onda isceprkacemo simfree neki telefon i ti skini icloud sa njega :) dobijes 50e samo za to nesto sto je evidentno neizvodljivo :)

Jao brate pa pojave se ljudi sa 100 sestica iz akcije leva ruja desni dzep i kazu evo 150e po komadu skidajte icloud ali to ne moze ne moze :)


@codeus saljem ti mejl

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dragg Re: ... 06.05.2015. 11:17 #593374

status: user
broj poruka: 2270
Ljudi, pogledajte video. Zar je toliko lako raspravljati dobar deo noći i dana, umesto pogledati video od 10min, tamo ti jasno kaže kako se radi i koje su alatke potrebne. Uploadovao sam ceo svoj Iphone direktorijum tamo, ne znači da je sve što je tamo potrebno za ovaj posao. Stvar sam već odradio prošle godine bez većih problema, imaš ceo istorijat u temi koju sam linkovao.
@Duqp - Ako hoćeš samo da me proveriš, i spreman si da platiš to, onda ne moramo da sim-unlockujemo. Donesi mi cloud zaključanu četvorku i vratiću ti otključan ali neaktiviran i simm lockovan telefon.


:: Matori ti ne znaš šta pričaš. Alatke koje si nakačio su za jailbreakovanje telefona
::
:: Tiny umbrella se ne koristi više, to je alat da možeš da flashuješ koju god verziju iOSa hoćeš dokle god imaš blobove
::
:: iFunbox je file explorer manje više koji radi samo kad je telefon Jailbreakova
::
:: Redsn0w je alat za flashovanje custom iOSa koji je jailbreakovan
::
:: Ništa od alata ovde što imaš ne može da zaobidje iCloud lock...
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp pa 06.05.2015. 11:27 #593375

status: user
broj poruka: 3466

To o cemu pricas moze bilo ko da uradi, to se zove samo bajpas icloud zastite i to od zakljucanog telefona napravi ipod touch :)

Samo si pobrkao svari, vidis kako se vmarc uzbudio, samo eto shvati da nema skidanja icloud zastite. Osim ako nabodes neciji mejl i sifru :)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dragg Re: pa 06.05.2015. 11:37 #593377

status: user
broj poruka: 2270
Naravno da može svako. To se samo zove bajpas i to ti samo i treba. Onda možeš da napraviš novi cloud nalog i aktiviraš ga uz pomoć bilo koje kartice sa mreže originalnog carriera, posle toga kupiš simm unlock. To su tri koraka koje sam izveo.

:: To o cemu pricas moze bilo ko da uradi, to se zove samo bajpas icloud zastite i to od zakljucanog telefona napravi ipod touch :
::
:: Samo si pobrkao svari, vidis kako se vmarc uzbudio, samo eto shvati da nema skidanja icloud zastite. Osim ako nabodes neciji mejl i sifru :
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Bobi4ever Re: pa 06.05.2015. 13:15 #593379

status: user
broj poruka: 4866

Posalji i meni mail za peticu, 40€ za `ipod` nije lose. :)

::
:: To o cemu pricas moze ilo ko da uradi, to se zove samo bajpas icloud zastite i to od zakljucanog telefona napravi ipod touch :
::
:: Samo si pobrkao svari, vidis kako se vmarc uzbudio, samo eto shvati da nema skidanja icloud zastite. Osim ako nabodes neciji mejl i sifru :
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zerocool55 Re: .... 06.05.2015. 15:48 #593385

status: user
broj poruka: 1130
I ja bih teo Audia A4 polovnog 2014 godiste za 100 eura plus ako ga sjebem da mi vlasnik plati punu sumu novca koliko vredi A4 sa full opremom...

Svatas?

::
::
::
:: Drag
::
:: Jel hoces da skines icloud sa 50 komada iphone 4, dobijas 30e po komad
::
:: Znaci da ovi blokirani telefoni budu normalni svr lepo da moze da se aktivira da ubacimo sim karticu i da moze sms poziv sve sv
::
:: Eto ako si za kombinaciju javi
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC 06.05.2015. 16:52 #593392

status: user
broj poruka: 9392
Ljudi, aktivejšn lok nije isto što i ajklaud lok. Aktivejšn lok ponekad moze da se zaobidje i da bude ipad, ali ajklaud lok ne mo... Ma...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp idi na sajt 06.05.2015. 17:54 #593396

status: user
broj poruka: 3466
Za prodaju automobila pa nazovi nekog ko nudi na prodaju a4 pa mu ti ponudi 100e
Ili ako ima tema sa kolima ovde na berzi raspitaj se.

Ja sam se samo javio ovde jer je covek imao nedoumicu oko necega cime se ja zanimam.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 2 OD 2
Broj postavljenih tema: 60283. Broj poslatih odgovora: 646165.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs