Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Obrada video materijala i zvuka
kopiranje DVD-a od > 4.7 GB?
STRANA 1 OD 1
yowla kopiranje DVD-a od > 4.7 GB? 12.08.2005. 22:53 T782

status: user
broj poruka: 39
Kako izbaciti nepotrebne reklame i ostale gluposti sa DVD-a i iskopirati " neto " disk. Nashao sam koji su video fajlovi potrebni, ali kada treba pristupim rezanju diska, Nero prijavi da mozda nece da radi, jer mu nisu ok ifo i bup fajlovi ili tako neshto!
P.S. koristim dvd dual copy za ripovanje DVD-a,pa ako postoji neki brzi i bolji program, preporuchite mi! Thanx
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djmilos uja 14.08.2005. 10:57 #2052

status: user
broj poruka: 35
DVD SHRINK je odlicak programcic za ripovanje dvdia i mozez da izbacisa sve nepotrebno i automacki izripuje dvd na velicini koja je ok za rezanje


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
stante kopiranje DVD-a od > 4.7 GB? 14.08.2005. 16:51 #2056

status: user
broj poruka: 59
Moja preporuka je CloneDVD 2.
Mogu se izbacivati delovi (chapteri), odabrati odredjene jezike (audio zapise), titlove, prilagodjavati velicina raspolozivom mediju. Moze da pravi vob fajlove koji se kasnije Nerom mogu narezati, a moze i da pravi image (iso) fajlove koje posle sam CloneDVD moze da nareze na dvd.
Sjajan program, evo i adrese:
https://www.elby.ch


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
yowla thanx 17.08.2005. 20:51 #2095

status: user
broj poruka: 39



Hvala! {-_-}
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60288. Broj poslatih odgovora: 646231.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs