Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Softver za PDA i mobilne
igo8 za HTC DIAMOND
STRANA 1 OD 1
dsplastx igo8 za HTC DIAMOND 13.05.2010. 08:48 T26727

status: user
broj poruka: 59

Ljudi moji dragi imam vec 3 dana problem da naguram igo8 na htc diamond.
Radi se o sledecem , resetovao sam ga na fabricko stanje sve pobrisao formatiro internal storage i podigao cist win6.1 ponovo .
Medjutim kada pokrenem instalaciju igoa na htcu doduse on to uradi sam cim se prebaci dva foldera sa 2577autorun fajlom i igo folderom u kome su sve instalacione datoteke.
E sad on pokrene instalaciju i onaj njegov mainscren de se uredno klikne yes on napuni toolbar za istalaciju uredno do kraja i tu se opet vrati na tuch flo scren nazad , medjutim on bi trebao posle moga jesa da nastavi sa instalacijom da pita onaj jezik koi ces pa onaj licence agriment da odvoza do kraja i to da bude ustvari kompletna instalacija on to ne odradi do kraja .Smesno jeste sto posle svega ovoga nicega on napravi ikonu za igo u programs meniju i klikom na nju on malo pocrni ekran kao da krene i opet se vrati na tuchflo.
E sad fora je sto sam ja pre i nekada istu tu instalaciju na diamondu i 3300 itd poretao bez ikakvih problema i poteskoca i to je sve ladilo ok .
Pitanje dali neko moze da me prosvetli i da me direktno izlinkuje do mesta gde postoji neko jepo uputstvo ili da skinem nove fajlove cisto da mi dokaze da nisam lud posto cu da poludim .
Naravno ja ovaj softver cu koristiti samo u svrhu probe i da cu ako mi se svidja posle i kupiti isti regularno ...
pozdrav.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Zmajko ... 13.05.2010. 14:43 #212977

status: user
broj poruka: 1228
ne znam koji si skinuo ali i ja sam jedva naboo test verziju koja radi kako treba na hd2.
nove mape, pqi, kamere, skinovi, ver 8.3.4.11794 je u pitanju
pogledaj da li odgovara za diamond pa javi
http://tinyurl.com/ZmajkoIGO8
poz
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dsplastx hvala zmajko za odgovor 14.05.2010. 02:08 #213189

status: user
broj poruka: 59
Hvala za postavljeni link i trud. skidam ga upravo pa da probam sutra .
Ali jos uvek mi savrseno nije jasno zasto je ta instalacija nekad aradilaali kako vec.
Inace i ja sam uzeo pre 5 dana hd2 utoliko gore sto sada i moram ovoga maloga da osposobim za drugi dom sa naravno dodatim istim igoom da bi musterija bila zadovoljna.
Na hddvojku sam nagurao inace isto 8.3.4.102680 i radi bez problema jedino sto sam morao da instaliram rescoexplorer da bih ga izvukao na home scren.
Inace o aparatu sve najbolje i mislim da je pravo osvezenje videti brzinu i mocno napravljen tuch interfejs za sam ekran pa sve do kamere koja je pravo remek delo.
Doduse sve je isto samo malo razbacanije .
Posto jsam ja jedan od onih starog kova pocevsi od philips velo, sx45 preko ipakova 3330 i t d i ovaj ce mo se navici.



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum Nije tuch... 14.05.2010. 02:49 #213203

status: user
broj poruka: 12785
...nego touch...
__________________
Scourge of PCBerza

CPU-Z Validator : http://spedr.com/53pyh

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dsplastx NE NECE NI SA NJIM 15.05.2010. 00:36 #213531

status: user
broj poruka: 59
Ipak ne vredi ili ja nesto radim pogresno ili ili .
Odustajem.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Zmajko Re: NE NECE NI SA NJIM 15.05.2010. 11:21 #213661

status: user
broj poruka: 1228
izgleda da ti nesto ne radis kako treba... koju ver ROM-a, Radio i Manila imas instaliranu?
sve sto treba da uradis ovde jeste da prekopiras ta dva dir na sd i restartujes mob. instalacija ce sama da se pokrene (pretpostavljam da ovo vec znas ali kao zbog drugih cisto da napisem) tako da nema sta tu mnogo da se mudruje. samo ako ti je firmware stariji i nije kompatibilan sa ajgoom.. jbga


:: Ipak ne vredi ili ja nesto radim pogresno ili ili
:: Odustajem
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60288. Broj poslatih odgovora: 646231.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs