Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Softver za PDA i mobilne
GDE DA NAÐEM SD KARTICU SA MAPOM EVROPE ?
STRANA 1 OD 1
Banez GDE DA NAÐEM SD KARTICU SA MAPOM EVROPE ? 23.10.2006. 12:22 T2448

status: user
broj poruka: 5
Ortaku sam pozajmio svoj GPS GARMIN STREET PILOT 2610. Po povratku sa puta vratio mi je uređaj bez kartice koja je, ni on ne zna kako, izgubljena. Gde da nađem drugu ? Ako kupim flash karticu trebao bi mi cd sa mapom Evrope i programom za prebacivanje sa računara ( Garmin ima priključak na USB kabl ). Zna li neko kako da rešim ovaj problem ?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vampirbg ... 23.10.2006. 13:02 #9074

status: user
broj poruka: 711
Imas 2 moguca resenja:

1) Kontaktiraj https://www.garmin.co.yu i vidi da li oni mogu da ti prodaju/obezbede backup karticu

2) Kupi praznu karticu, a CD potrazi na torrentima... Ja sam tako nasao TomTom mape sa istocnom evropom (ukljucujuci i Srbiju)... Ne bi trebalo da bude tesko (www.thepiratebay.org je bio jedan koji ih je imao)

Savet: ne pozajmljuj tom prijatelju vise svoj GPS uredjaj :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Enprot Re: GDE DA NAÐEM SD KARTICU SA MAPOM EVROPE ? 25.10.2006. 09:51 #9126

status: user
broj poruka: 21



:: Ortaku sam pozajmio svoj GPS GARMIN STREET PILOT 2610. Po povratku sa puta vratio mi je uređaj bez kartice koja je, ni on ne zna kako, izgubljena. Gde da nađem drugu ? Ako kupim flash karticu trebao bi mi cd sa mapom Evrope i programom za prebacivanje sa računara ( Garmin ima priključak na USB kabl ). Zna li neko kako da rešim ovaj problem ?
:

Ok, drugo rešenje mi zvuči kao sasvim izvodljivo ! Hvala na savetima...
Pozajmica naravno više neće biti...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60288. Broj poslatih odgovora: 646231.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs