Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Kućna tehnika
CD player u autu ne reprodukuje CD-ove
STRANA 1 OD 1
Starcevac CD player u autu ne reprodukuje CD-ove 06.01.2008. 00:22 T7353

status: user
broj poruka: 318
Pozdrav za sve forumase!!!!!!!!

Imam sledeci problem.U autu imam CD player, ali nece da reprodukuje CD-ove. Kada stavim CD unutra, cuje se kako izvrti disk i kada treba da ga pusti da idu pesme, on ga izbaci napolje.
Jedan drug mi je rekao da je u pitanju laser i da kupim CD za ciscenje lasera i da ce on odraditi stvar.Nisam to jos probao, pa me zanima da li ce to imati neke svrhe ili ima neki drugi nacin.

Unapred hvala...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
srdoch Re: CD player u autu ne reprodukuje CD-ove 06.01.2008. 03:39 #38264

status: user
broj poruka: 1260
CD za čišćenje lasera je čista glupost i nemoj da gubiš vreme s tim. Daj nekom ko se razume da ti rastavi tu spravu i očisti je kako treba. Često ume da napravi problem i mehanizam sa valjcima za ubacivanje diska koji se zaprlja, što će ti iskusan serviser lako srediti. Ako posle čišćenja lasera ne bude hteo da čita onda preostaje jedino štelovanje snopa što i nije najsrećnije rešenje. Ako ni posle toga neće da čita onda se jednostavno potrošio i možeš ga baciti, nažalost. Da li je neki krš u pitanju ili je neki Pioneer? Ako je Pioneer onda ga relamiraj (ako je u garanciji) jer bi on trebao da radi odlično!

Živ bio!!!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pajsgudgud ewo wako 06.01.2008. 10:38 #38275

status: user
broj poruka: 3738
ako je cd player u kolima integrisan, vrlo je moguce da ti guras u njega mp3 diskove, a on reprodukuje samo audio, te ove brti ali nema signala.
a sta ti ja znam...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Zameni plejer... 06.01.2008. 11:42 #38282

status: user
broj poruka: 7760

Laku noc Srbijo ma gde i ma kolika bila !!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Starcevac Re: 06.01.2008. 13:40 #38289

status: user
broj poruka: 318
Hvala na predlozima.

Sto se tice player-a ne pusta obicne diskove, a mp3 ne moze da pusta jer samo pusta audio CD.(Nema funkciju za mp3)..

I ja mislim da je CD za ciscenje lasera glupost, pa me zanima da li imate da mi preporucite nekog kvalitetnog servisera koji bi mogao da odradi taj posao i kolika bi otprilike bila cena te usluge?

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dorabi1 Re: Re: 06.01.2008. 17:09 #38299

status: user
broj poruka: 938



:: Hvala na predlozima
::
:: Sto se tice player-a ne pusta obicne diskove, a mp3 ne moze da pusta jer samo pusta audio CD.(Nema funkciju za mp3).
::
:: I ja mislim da je CD za ciscenje lasera glupost, pa me zanima da li imate da mi preporucite nekog kvalitetnog servisera koji bi mogao da odradi taj posao i kolika bi otprilike bila cena te usluge
::
::
Voja elektronik ,stadion Tashmajdan, car za te stvari
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Starcevac Re: 07.01.2008. 01:12 #38365

status: user
broj poruka: 318
dorabi1 hvala na predlogu.

Najverovatnije cu otici tamo posle praznika.

Hvala svima.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60288. Broj poslatih odgovora: 646231.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs